Inteligentná rúra Whirlpool z kolekcie W Collection ponúka automatické varenie so systémom 6. ZMYSEL, ktorý sám nastaví teplotu, čas aj spôsob pečenia. Disponuje 30 prednastavenými receptami, funkciou High Heat Pizza pre rýchlu prípravu pizze, Multifunction 8 pre rôzne štýly varenia a Ready2Cook pre pečenie bez predohrevu.

Technológia AirFry umožňuje pripraviť chrumkavé jedlá bez oleja, zatiaľ čo ForcedAir zabezpečuje rovnomerné a šťavnaté výsledky. Rúra prekvapí aj tichým zatváraním SoftClosing, teleskopickými výsuvmi, presným elektronickým ovládaním a úspornou energetickou triedou A+ informačný list
Nadčasový dizajn W Collection s povrchmi odolnými voči odtlačkom prstov dokonale doplní každú modernú kuchyňu.
Technické parametre
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Typ | Elektrická vstavaná rúra |
| Využiteľný objem | 73 l |
| Energetická trieda | A+ |
| Celkový príkon | 3450 W |
| Prúdová poistka | 16 A |
| Samočistenie | HydroClean |
| Výsuvné koľajničky | Teleskopické |
| Kontrola času | Elektronická (Štart / Stop) |
| Spotreba – konvenčná | 0.64 kWh |
| Spotreba – teplovzdušná | 0.87 kWh |
| Farba | Čierna |
| EAN | 8003437836930 |
Rozmery
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Šírka | 59,5 cm |
| Výška | 59,7 cm |
| Hĺbka | 56,4 cm |
| Hĺbka pre zabudovanie | 55 cm |
| Minimálna výška na zabudovanie | 58,3 cm |
| Maximálna výška na zabudovanie | 58,5 cm |
| Dĺžka elektrického kábla | 100 cm |




