Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Výkonný tyčový vysávač 2 v 1 s mopovaním a dobou prevádzky až 50 minút. Elektrická rotačná kefa, 2 stupne sacieho výkonu a LED osvetlenie na hubici
Multifunkčný vysávač 2 v 1 ETA Fortelo kombinuje efektivitu upratovania s elegantným dizajnom. Vysáva aj vytiera jedným ťahom, čo vám ušetrí čas aj námahu. Vďaka technológii CLICK & CLEAN ľahko nasadíte alebo odoberiete mopovací nadstavec, ktorého kapacita 150 ml vystačí až na 40 m2 podláh.
S Li-ion akumulátorom s kapacitou 36 V si môžete užívať až 50 minút bezkáblovej prevádzky, čo znamená pohodlné upratovanie bez neustáleho pripájania do zásuvky. Elektrická rotačná kefa zaistí perfektné výsledky na kobercoch aj tvrdých podlahách, zatiaľ čo LED osvetlenie vám uľahčí upratovanie aj v horšie osvetlených kútoch. Dva stupne sacieho výkonu umožňujú prispôsobenie výkonu podľa aktuálnych potrieb.
Tyčový vysávač ETA Fortelo vás okrem svojho výkonu prekvapí aj veľkou nádobou na prach a nečistoty s objemom 1 liter. Nemusíte si tak robiť starosti s častým vysypávaním a sací výkon zostáva vysoký a stály.
Ovládanie vysávača ETA Fortelo je jednoduché a intuitívne a ergonomická rukoväť poskytuje maximálny komfort pri používaní. Filtračný systém s HEPA filtrom zachytí aj tie najmenšie nečistoty, a cyklónový systém zaistí výkon bez poklesu sacej sily.
Rotačná elektrická turbokefa je určená na vysávanie kobercov s nízkym vlasom, parkiet a ďalších tvrdých podláh (linoleá, dlažby či plávajúce podlahy)
3 druhy mopovacích textílií z mikrovlákna (možnosť prania v práčke):
ALL FLOOR PAD – univerzálna mopovacia textília na bežné čistenie
FINE PAD – mopovacia textília na jemné čistenie citlivých podláh
EFFECTIVE PAD – mopovacia textília na hrubšie nečistoty
S hlučnosťou 80 dB(A) a objemom nádoby na prach 1 l ide o ideálneho pomocník pre každodenné upratovanie.
Na motor vysávača vám zadarmo predĺžime záruku až na 3 roky. Stačí sa zadarmo zaregistrovať na našom webe a vyplniť jednoduchý formulár TU.
Parametre:
| Zdroj energie: | akumulátorový (Li-Ion) |
|---|---|
| Ručný a tyčový vysávač 2 v 1: | nie |
| Typ filtrácie: | cyklónový |
| Čas prevádzky: | 50 min. |
| Hlučnosť: | 80 dB |
| Mokré čistenie: | áno |
| Objem prachového vrecka alebo nádoby: | 1 l |
| Osvetlenie na hubici: | áno |
| Aku systém: | žiadny |
| Na zvieracie chlpy: | nie |
| Nabíjačka v balení: | áno |
| Značka kvality dTest : | nie |
| Šírka: | 27 cm |
| Výška: | 109.5 cm |
| Hĺbka: | 19.5 cm |
| Značka | Eta |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie