ETA Master II 5229 90010

Eta | Robotické vysávače | Kód: 28452

Výkonný robotický vysávač 3 v 1 s mopovaním, UV dezinfekciou a digitálnym motorom. Automatická detekcia kobercov, 360° laserová navigácia a výdrž až 230 minút

Dostupnosť
Skladom posledný kus (1 ks)
Posledný kus na predajni

Doručenie do 24-48 hodín.
409,00 €
340,83 € bez DPH
Príslušenstvo
+2,50 €

Profesionálne upratovanie

Výkonný a inteligentný robotický vysávač ETA Master II 3 v 1 sa o kompletné upratovanie domácnosti postará za vás. ETA Master II podlahu vysaje, vytrie a pomocou UV lampy aj vydezinfikuje. Oblasti upratovania môžete vysávaču pohodlne určiť v aplikácii ETA SMART, v ktorej nájdete množstvo ďalších funkcií a možností vysávača.

Extra výkon, ktorý vás prekvapí 

Vysoký výkon zaisťuje digitálny motor s extra dlhou životnosťou. Okrem motora sa vo vnútri schováva aj vysoko kvalitný Li-ion akumulátor s kapacitou 5 200 mAh, vďaka ktorému vysávač zvládne upratovať až 230 minút! Ak robot poupratovať predsa len nestihne, sám sa pred vybitím vráti do nabíjacej stanice a po nabití bude opäť pokračovať tam, kde skončil. Nabíjanie vysávača trvá 4 - 6 hodín.

Vysoký sací výkon je sprevádzaný trojnásobnou filtráciou s kvalitným HEPA filtrom, ktorý zabráni úniku do ovzdušia aj tým najmenším čiastočkám. 

U vás doma sa nestratí

Robotický vysávač ETA Master II je vybavený inteligentnou laserovou navigáciou, vďaka ktorej zmapuje miestnosť v okruhu 360 °. Upratovanie je tak dôkladnejšie a efektívnejšie než u predchádzajúcich typov navigácie. Vysávač si pamätá poupratované miesta a vy si tak môžete byť istý, že žiadne miestočko nevynechá a nikam nepôjde dvakrát. V aplikácii ETA SMART ho môžete usmerniť podľa vášho gusta a definovať mu konkrétne zakázané zóny, kam jednoducho nesmie.

Vyhne sa kobercom

Máte doma parkety aj koberce? Potom si ETA Master II zamilujete. Pri vyjdení na koberec automaticky zvýši výkon a vysaje tak prach a nečistoty oveľa efektívnejšie. Pri mopovaní navyše nie je potrebné nastavovať kvôli kobercu zakázané zóny – kobercu sa perfektne vyhne a vytrie podlahu iba tam, kde má.

Automatické zvýšenie výkonu okrem na kobercoch vysávač aktivuje aj pri väčšom znečistení, upratovanie tak bude skutočne kompletné.

Robotický vysavač ETA Master 2 PRO 6229 90000, zvýšení sacího výkonu

Budete si rozumieť

Pre lepšiu komunikáciu je ETA Master II vybavený hlasovým sprievodom. Môžete si zvoliť, či spolu chcete hovoriť česky či anglicky. V oboch prípadoch si ale budete rozumieť.

Majster upratovania

Robotický vysávač ETA Master II sa nezľakne žiadnej výzvy na upratovanie. Na upratovanie je vybavený niekoľkými rôznymi kefami a nadstavcom na mopovanie riadeným elektronicky. Navyše má vysávač zabudovanú UV lampu, ktorá povýši upratovanie zasa na vyššiu úroveň.

Všetky nečistoty zbiera do extra veľkého zásobníka na nečistoty o objeme 600 ml. Zásobník je možné veľmi ľahko vybrať a nečistoty môžete jednoducho vysypať do bežného odpadkového koša.

Hybridná kefa HARD BRUSH je tvorená kombináciou lamiel a štetín. Táto kefa sa účinne stará o dlažbu, parkety a ďalšie tvrdé podlahy, nezľakne sa však ani vysávania kobercov (výška vlasu do 1 cm). ETA Master II si udržuje vysoký sací výkon po celú dobu upratovania.   

Jemnú kefku SOFT BRUSH s extra jemnými chĺpkami využijete na chúlostivé podlahy alebo na zber jemného prachu, srsti a vlasov.

Gumová lamelová kefa MOP BRUSH je určená na všetky typy tvrdých podláh. Účinne tiež zbiera vlasy a je vhodný aj na mopovanie.

Bočné kefky účinne vymetú nečistoty a prach pozdĺž stien. ETA Master II sa tak postará o skutočne dôkladné upratovanie.
 

Povysávanú podlahu ETA Master II na záver aj vytrie. Po nasadení nadstavca na mopovanie a nádržky na vodu dodá robot vašej podlahe zaslúžený lesk. V aplikácii si vďaka funkcii elektronického mopovania môžete prispôsobiť intenzitu zvlhčovania daného povrchu alebo znečistenia a mopovanie je tak oveľa efektívnejšie. Na jedno naplnenie dokáže ETA Master II vytrieť plochu o veľkosti až 100 m2.

Vďaka svojej kompaktnej výške 9,7 cm zvládne poupratovať aj pod nižším nábytkom. Na podlahe ho držia odolné kolieska s pohonom, ktoré veľmi dobre prekonávajú nerovnosti. Problém mu tak nerobia ani prechodové lišty a prahy do výšky 1,5 cm a koberce do výšky vlasu 1 cm.

Ideálny pre poschodové domy

Robotický vysávač ETA Master II s laserovou navigáciou sa u vás perfektne vyzná. Funkcia viacposchodového mapovania mu umožňuje zapamätať si až 5 máp a je tak ideálnym riešením pre poschodové domy. Jednotlivé miestnosti si môžete v mape aj pomenovať.  

Mapu si vysávač dokáže vytvoriť aj bez dlhého prvotného upratovania. Stačí mu miestnosti iba naskenovať a mapy máte prehľadne uložené v telefóne. Na každom poschodí mu môžete vytvoriť nové zakázané zóny, ktorým sa má vyhnúť a nastaviť rôzne režimy upratovania.

Chytrá aplikácia pre inteligentné upratovanie

Povýšte upratovanie na novú úroveň a využite aplikáciu ETA SMART. Robotický vysávač je možné ovládať aj manuálne pomocou diaľkového ovládača. Bez aplikácie je však k dispozícii iba automatické upratovanie, pri ktorom vysávač systematicky poupratuje celý priestor a lokálne upratovanie, kedy sa vysávač pri upratovaní pohybuje v štvorci 1,5 x 1,5 m. Po dokončení oboch režimov sa vysávač automaticky vráti do nabíjacej stanice. Ak sa vysávač stihne vybiť ešte pred dokončením upratovania, sám si včas vyhľadá nabíjaciu stanicu a po nabití bude pokračovať tam, kde skončil.

S chytrou aplikáciou môžete vysávač nielen pohodlne ovládať pomocou vášho mobilného telefónu, ale navyše rozširuje jeho použitie o niekoľko funkcií. Mobilný telefón s vysávačom komunikuje prostredníctvom vašej domácej Wi-Fi siete. Celá aplikácia je navyše v češtine, budete si tak skvele rozumieť. S chytrou aplikáciou bude upratovanie hračka!

Okrem ďalších možností upratovania si môžete v aplikácii nastaviť aj ideálny sací výkon vysávača, kde môžete prepínať medzi 4 úrovňami. Nižší sací výkon využijete pri vysávaní chúlostivých podláh a povrchov, pri vysávaní kobercov zasa sací výkon skúste zvýšiť.

Medzi jednotlivými intenzitami môžete prepínať aj v rámci funkcie mopovania. Tu si môžete vybrať z 3 úrovní intenzity podľa aktuálneho znečistenia.

Aplikácia vás upozorní aj na nutnosť výmeny jednotlivých častí vysávača a ovládať ho môžete aj mimo domácnosti – nechajte ho upratovať, kým ste v práci alebo na výlete a vráťte sa do čistého!

Kompatibilita

- Podpora 2,4 a 5 GHz Wi-Fi sietí
- Operačné systémy Android 6.0 a vyšší, iOS 11.0 a vyšší
- Aplikácia ETA SMART zadarmo na stiahnutie z Google Play alebo App Store

 

Parametre:

Nezaradené:
Virtuálna stena: áno, v mobilnej aplikácii
Zdroj energie: akumulátorový (Li-Ion)
Hlučnosť: 68 dB
Mopovanie: áno
Objem prachového vrecka alebo nádoby: 0.6 l
Mobilná aplikácia: áno
Použitie: robotický vysávač s mopom
Čas prevádzky na jedno nabitie až: 230 min.
Výška: 9.7 cm
Druh podlahy: na koberce, na tvrdé podlahy
Na zvieracie chlpy: áno
Plánovanie upratovania: áno
Rozoznávanie prekážok: bezdotykové
Typ navigácie: laserová
Farba: čierna

Rozmery produktu:
Šírka: 35.5 cm
Výška: 10 cm
Hĺbka: 35.5 cm
Hmotnosť: 4.51 kg

Rozmery balíka:
Šírka: 60.5 cm
Výška: 40 cm
Hĺbka: 13.5 cm
Hmotnosť: 6.31 kg

Značka Eta

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Fiľakovo 28452 1
Krupina 28452 0
Lučenec 28452 0
Žarnovica 28452 0

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

všetko super - držte sa

Overený zákazník,

Ochotný a profesionálny personál, veľký výber tovaru. Ďakujem

Overený zákazník,

Oceňujem prelink priamo zo stránky predajcu na zaplatenie - zjednodušuje to spôsob platby a prípadnú chybu pri platení.

Overený zákazník,