Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Mini ručný vysávač Orava ACUVAC
ACUVAC zaujme svojim elegantným dizajnom. Kompaktné rozmery umožňuju uskladnenie vysávača kdekoľvek. Môžete ho mať stále po ruke či už v aute alebo v domácnosti a okamžite reagovať v prípade potreby. Hmotnosť len 0,9 kg tiež prispieva k ľahšej manipulácií. Objem nádoby na odpad je 100 ml po naplnení ju jednucho vysypete. Nabíjanie batérií cez USB-C port trvá cca 2 hodiny (+/- 0,5 h) a následne v prevádzke až do 15 min.

Orava Acuvac pohodlne nabijete cez USB-C konektor, takže vám doma nestraší žiadna ďalšia nabíjačka. Môžete ho nabiť cez nabíjačku k telefónu, pripojením k počítaču alebo v aute cez USB konektor. Po 2 hodinách nabíjania je pripravený na 15-minútový záťah v boji proti smietkam a prachu. Nečistoty padajú do 100 ml zásobníka na tele vysávača, ktorý po dovysávaní ľahko vysypete, aby bol pripravený zas poslúžiť v mene dokonalého poriadku.
Bezšnúrový akumulárový vysávač Orava Acuvac je ľahučký, váži len 900 g. Má kompaktné rozmery a ľahko sa prenáša. Napriek veľkej sacej sile expresne povysávať doma aj v aute nezaberie veľa miesta. Nechajte si ho odložený vo dverách auta, alebo ho doma zaveste za praktické uško.


V balení vysávača je aj šikovný nadstavec - kefa 2 v 1, ktorá vám umožní efektívne vysať odrobinky na podlahe aj na sedadlách v aute a zatočiť aj s prachom na palubnej doske, autorádiu a reproduktoroch.
Parametre:
| Farba | Sivá |
| Rozmery (cm) | 7 x 7 x 36 |
| Objem | 100 ml |
| Hmotnosť (kg) | 0,9 |
| Typ batérie | 2x7,2 (2x Li-ion, 2 Ah) |
| Sací výkon | 85 W |
| Hlučnosť | 75 dB |
| Typ vrecka/vysávača | Bezvreckový |
| Čas nabíjania vybitej batérie: | 2 h |
| Výdrž baterie | max. 15 min. |
| Značka | Orava |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 24058 | 0 |
| Krupina | 24058 | 1 |
| Lučenec | 24058 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie