Sodastream E-Terra Black

Sodastreem | Výrobníky sódy | Kód: 28892
Doprava zadarmo

Prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream, voliteľná intenzita sýtenia, uchytenie bombičky Quick Connect, fľaša s objemom 1 l vhodná do umývačky riadu

Dostupnosť
Nedostupné
Tovar je momentálne nedostupný, čaká sa na jeho naskladnenie.

Môžete využiť funkciu "Strážny pes", ktorý vás automaticky informuje na Váš e-mail v momente, keď bude tovar naskladnený.
119,00 €
99,17 € bez DPH

Prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream E-TERRA Black

moderný vzhľad prístroja na výrobu perlivej vody s podsvietením 

jemná, stredná či silná perlivosť vody riadená chytrou elektronikou

jednoduché uchytenie fľaše nacvaknutím

systém rýchleho uchytenia bombičky QuickConnect bez skrutkovania

1 liter perlivej vody od 0,13 €

Výrobník sody SodaStream E-TERRA Black

Moderný, elektrický prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream E-TERRA Black

Celosvetovo milióny spokojných zákazníkov, obľúbená a preverená značka SodaStream predstavuje jedinečnú radu prístrojov na výrobu perlivej vody SodaStream E-TERRA Black. Doprajte si unikátny zážitok pri príprave osviežujúcej a vždy čerstvej perlivej vody a zažite luxus spolu s praktickými funkciami, ktoré tento prístroj na výrobu perlivej vody prináša. Dokonalý, minimalistický design v elegantnej čiernej farbe, jedinečné telo s oblou hlavicou prístroja je navrhnuté tak, aby zapadlo do každej modernej kuchyne. Spĺňa vysoké nároky aj tých najnáročnejších užívateľov. Perlivý nápoj si vďaka nemu pripravíte jednoducho a rýchlo prostredníctvom One-Touchs elektrickej technológie.

Výrobník sody SodaStream E-TERRA Black

Posvieťte si na bublinky

Zažite unikátnu premenu obyčajnej vody z kohútiku na osviežujúcu výbornú sódu a užite si jedinečnú podsvietenú podívanú pri sýtení. Osloboďte sa raz a navždy od nosenia ťažkých fliaš z obchodov, a šetrite prírodu od zbytočných plastov.  Tri nenápadné, modro podsvietené tlačidlá so symbolom jednej, dvoch či troch kvapiek odlišujú E-Terru Black od všetkých ostatných v rade prístrojov na výrobu domácej perlivej vody SodaStream. Práve tieto tlačidlá skrývajú tri rôzne prednastavené perlivosti vody od jemne až po silne perlivú. Stlačte jedno z nich a potom už len v kľude sledujete, ako sa chytrá elektronika vo vnútri prístroje sama postará o prípravu bublinkového nápoja. Svoju prácu skončí až v momente, kedy voda dosiahne presne vašej obľúbenej perlivosti.

Výrobník sody SodaStream E-TERRA Black

Nekonečné možnosti v príprave nealkoholických perlivých nápojov

To ale nie je všetko. So SodaStream E-TERRA Black to sódou rozhodne nekončí rovnako ako u predošlých rád si aj tu naperlenú vodu môžete vylepšiť veľkým množstvom príchutí. Počas chvíle vytvoríte takmer akýkoľvek nealkoholický nápoj pridaním koncentrovaného sirupu. Pripravte si obľúbenú Pepsi, Mirindu, 7up či osviežujúce Mojito.  Ak vám dôjde energia, povzbudí vás Energy drink alebo Zelený čaj s jahodou – možností, ako ochutiť perlivú limonádu je veľa. A pokiaľ pridáte plátky ovocia a ľad získate počas pár sekúnd osviežujúcu a zdravú domácu limonádu, s ktorou chutne doplníte pitný režim alebo budete mať perfektné pohostenie pre návštevu aj kvalitné pitie pre rodinu či priateľov.

Výrobník sody SodaStream E-TERRA Black

A ako to všetko funguje?

Veľmi jednoducho – do priloženej, odolnej plastovej fľaše bez obsahu BPA napustíte vodu z vodovodného kohútika po zvýraznenú rysku, jednoducho a bez skrutkovania pomocou nacvakávacieho systému fľašu usadíte do prístroja na výrobu perlivej vody SodaStream E-TERRA a už len sýtite bublinkami. K fľaši je praktické viečko, aby ste mohli dať sódu vychladiť do chladničky pre ešte lepší pôžitok z pitia, alebo si ju vziať so sebou na cesty. Po jej vyprázdnení je samozrejme možné fľašu opätovne použiť, stačí ju dať do umývačky riadu a môžete ďalej bez problémov pokračovať v príprave perlivých nápojov. Všetká manipulácia je intuitívna a výroba perlivej vody je vďaka tomu zábavná – zvládne ju každý člen vašej domácnosti.

Výrobník sody SodaStream E-TERRA Black

Nenáročná výmena prostredníctvom patentu QuickConnect (CQC)

Zakúpený prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream E-TERRA je kompletný a môžete s ním okamžite začať pripravovať sódu, obsahuje: prístroj na výrobu perlivej vody, praktickú litrovú fľašu, vhodnú do umývačky riadu, uzáver na fľaše a bombičku s potravinárskym plynom CO2, s ktorou pripravíte až 80 l perlivej vody. Jeden liter pripravenej sódy vychádza na 0,13 € (v závislosti na intenzite sýtenia). Pomocou patentovaného systému QuickConnect bombičku do prístroja na výrobu perlivej vody jednoducho nasadíte bez nutnosti skrutkovania. Po spotrebovaní bombičky ju môžete vymeniť za novú na viac ako stovkách výmenných miestach po celej SR – platiť bude už jen spotrebovanú náplň. Ušetrite si čas aj peniaze a začnite pripravovať perlivé nápoje so skvelým prístrojom na výrobu perlivej vody  SodaStream E-TERRA Black.

Prístroj na výrobu perlivej vody SODASTREAM E-Terra Black
moderný vzhľad prístroja s podsvietením
jemná, stredná či silná intenzita sýtenia
elektrická technológia One-Touch
jednoduché uchytenie fľaše nacvaknutím (bez skrutkovania)ň
systém rýchleho uchytenia bombičky QuickConnect (bez skrutkovania)
1 liter perlivej vody od 0,13€

Obsah balenia:
prístroj na výrobu perlivej vody E-TERRA Black
plastová fľaša na vodu bez obsahu BPA s objemom 1 l, vhodná do umývačky riadu
lektrický adaptér
bombička s CO2 potravinárskym plynom, pripraví až 80 litrov perlivej vody

Moderný, elektrický prístroj SodaStream E-TERRA Black
Celosvetovo milióny spokojných zákazníkov, obľúbená značka SodaStream predstavuje jedinečné prístroje na výrobu perlivej vody SodaStream E-TERRA Black. Doprajte si unikátny zážitok pri príprave osviežujúcej a vždy čerstvej perlivej vody a zažite luxus s praktickými funkciami, ktoré tento výrobník prináša. Dokonalý, minimalistický dizajn v elegantnej čiernej farbe, jedinečné telo s oblou hlavicou prístroja je navrhnuté tak, aby zapadlo do každej modernej kuchyne. Perlivý nápoj si pripravíte jednoducho a rýchlo prostredníctvom One-Touch elektrickej technológie

Značka Sodastreem

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle a bezpečné

Overený zákazník,

Spokojnosť maximalna.

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie objednávky Objednávala som odtiaľ prvý krát, ale určite nie posledný...za mňa veľká spokojnosť

Overený zákazník,