Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná multifunkčná rúra Beko BBIS17300BMPSE v čiernej farbe s objemom 72 l ponúka 10 funkcií vrátane teplovzdušnej funkcie, grilu a parnej funkcie. Technológia AeroPerfect vďaka kombinácii špeciálneho ventilátora a upraveného priestoru rúry zabezpečuje rovnomerné pečenie jedla. Rúra disponuje vnútorným osvetlením, dotykovým LED displejom, 3D pečením, teleskopickým výsuvom (jednoúrovňový), pyrolytickým čistením a ďalšími praktickými funkciami.
Táto rúra je vybavená dverami zo 4 skiel, ktoré zabezpečujú dostatočnú izoláciu tepla vo vnútri rúry. Tieto dvere tiež zaručujú bezpečnú teplotu vonkajších dvierok rúry na dotyk. Ideálna voľba pre zabezpečenie optimálnej izolácie tepla vo vašej rúre.
AeroPerfect™ je kombinácia špeciálneho ventilátor a priestoru rúry, ktorá zabezpečuje, že jedlo sa pečie rovnomerne. Teplo je správne rozložené, aby sa jedlo pekne upieklo bez popraskania, spálenia alebo nedopečenia. Táto rúra tiež prispieva k úspore energie a nákladov na elektrinu. Užite si dokonalé výsledky pečenia s AeroPerfect™.
Rúra ponúka tiež možnosť pečenia s parou. Stačí jednoducho naliať vodu do nádobky a rúra sa postará o zvyšok. Udržuje pečené jedlo vo vlhkom prostredí, čo zabráni vysychaniu a zachováva šťavnatosť. Taktiež pomáha vytvoriť kôrku pečiva.
Rúra Beko má niektoré súčiastky ako sú časti dverí alebo displeja, vyrobené z recyklovaných rybárskych sietí a priemyselného odpadu. Tento udržateľný prístup umožňuje znížiť množstvo odpadu v oceánoch a zároveň sa podieľať na ochrane životného prostredia.
Nová generácia pečenia, ktorá aktivuje všetky vykurovacie telesá a ventilátor pre viacrozmernú distribúciu tepla. Teplo je tak šírené zo všetkých troch strán rúry a jedlo sa upečenie rovnomerne a rýchlejšie.
Pre vaše pohodlie je rúra vybavená teleskopickým výsuvom. Je to dokonalý pomocník pri príprave každého pokrmu v rúre. Nezáleží na tom, ako veľké a ťažké jedlo pripravujete. Vďaka teleskopickým výsuvom je manipulácia s plechmi omnoho jednoduchšia. Ľahko si pripravíte svoje obľúbené jedlo a plech si potom môžete vysunúť presne tak ďaleko ako potrebujete.
Rúra je vybavená pyrolytickým čistením, ktoré vám uľahčí údržbu. Počas programu sa rúra zahreje až na teplotu 420 °C, čo spôsobí spálenie nečistôt a usadenín vo vnútri rúry. Po dokončení programu stačí jednoducho utrieť vnútro rúry handričkou.

Parametre:
| Trieda energ.účinnosti | A+ |
|---|---|
| Celk.vnútor.kapacita rúry | 72 L |
| Gril | Áno |
| Celkový výkon rúry | 3300 W |
| Typ čistenia | Pyrolýzou |
| Teplovzdušná funkcia | Áno |
| Počet funkcií | 10 |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 37.4 Kg |
| Šírka | 59.4 cm |
| Výška | 56.7 cm |
| Hĺbka | 59.5 cm |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
|---|---|
| Sieťový kábel | so zástrčkou |
| Vstavaný displej | Áno |
|---|
| Smart | Nie |
|---|---|
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Teleskopický výsuv | Jednoúrovňový |
| Počet skiel dvierok | 4 |
| Značka | Beko |
| Časovač | Áno |
|---|---|
| Gril | Áno |
| Typ čistenia | Pyrolýzou |
| Počet funkcií | 10 |
| Trieda energ.účinnosti | A+ |
|---|---|
| Smart (ovládanie mobilom) | Nie |
| Celk.vnútor.kapacita rúry | 72 L |
|---|---|
| Celkový výkon rúry | 3300 W |
| Teplovzdušná funkcia | Áno |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29942 | 0 |
| Krupina | 29942 | 0 |
| Lučenec | 29942 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie