Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 72 l
Vstavaná rúra Beko BBIS12300XDE s inovovaným systémom prúdenia vzduchu disponuje s objemom 72 l. Ponúka 9 programov pečenia vrátane grilu, pečenia s parou a dokonca aj čistenie s parou. Disponuje s vnútorným osvetlením, displejom s nastavením jasu a zámkom ovládania.
Vstavaná rúra Beko BBIS12300XDE vám spríjemní každodenné varenie. Rúra disponuje osvetlením. K dispozícií budete mať až 9 programov, kde nechýba ani pečenie s parou.
AeroPerfect™ je kombinácia špeciálneho ventilátora a upraveného priestoru rúry, ktorá zaisťuje rovnomerné pečenie jedla. Rozloží teplo zo všetkých strán bez rozdielu teplôt, takže sa jedlo v rúre pečie všade rovnako. Výsledok je bez popraskania, spálenia jednej strany či nedopečenia druhej a jedlo tak vyzerá aj chutí perfektne.
SteamAssisted je pečenie s podporou pary, ktorú je možné pridať počas programu ručne. Je pohodlnejšou alternatívou vkladania nádoby s vodou do rúry, pretože nie je nutné otvárať dvierka rúry a stačí len zatlačiť zásobník s vodou. Tým sa v rúre udrží stála teplota, zvýši sa vlhkosť a upečené jedlo bude šťavnatejšie a nadýchanejšie.
S halogénovým osvetlením uvidíte celú plochu rúry, takže môžete mať pod dohľadom všetky svoje kulinárske výtvory aj cez zatvorené dvierka.

Parametre:
| Trieda energ.účinnosti | A+ |
|---|---|
| Celk.vnútor.kapacita rúry | 72 L |
| Gril | Áno |
| Celkový výkon rúry | 3300 W |
| Typ čistenia | EcoClean |
| Teplovzdušná funkcia | Áno |
| Počet funkcií | 9 |
| Farba | nerez |
|---|---|
| Hmotnosť | 33.2 Kg |
| Šírka | 59.4 cm |
| Výška | 56.7 cm |
| Hĺbka | 59.5 cm |
| Dĺžka kábla | 1.4 m |
|---|---|
| Sieťový kábel | so zástrčkou |
| Vstavaný displej | Áno |
|---|
| Smart | Nie |
|---|---|
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Teleskopický výsuv | Žiadny |
| Počet skiel dvierok | 2 |
| Značka | Beko |
| Časovač | Áno |
|---|---|
| Gril | Áno |
| Typ čistenia | EcoClean |
| Počet funkcií | 9 |
| Trieda energ.účinnosti | A+ |
|---|---|
| Smart (ovládanie mobilom) | Nie |
| Celk.vnútor.kapacita rúry | 72 L |
|---|---|
| Celkový výkon rúry | 3300 W |
| Teplovzdušná funkcia | Áno |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27666 | 0 |
| Krupina | 27666 | 0 |
| Lučenec | 27666 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie