Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Whirlpool WHK2 6554 X6E | |
| Cena bez DPH |
812,20 €
893,50 € |
| Cena s DPH |
999,00 €
1 099,00 € |
| Ušetríte | 10% / 100,00 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Energetická trieda | C |
| Šírka | 78 cm |
| Výška | 187,7 cm |
| Značka | Whirlpool |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 80-85 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 185-189 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




