Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Lord L1 | |
| Cena bez DPH |
243,09 €
259,35 € |
| Cena s DPH |
299,00 €
319,00 € |
| Ušetríte | 7% / 20,00 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 55,4 cm |
| Výška | 143 cm |
| Značka | Lord |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 51-56 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 140-149 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




