Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Philco PC 173 ENW | |
| Cena bez DPH |
202,44 €
242,28 € |
| Cena s DPH |
249,00 €
298,00 € |
| Ušetríte | 20% / 49,00 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 47 cm |
| Značka | Philco |
| Výška | 150 cm |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 40-50 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 150-155 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




