Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Philco PTB 190 EW | |
| Cena bez DPH |
202,44 €
226,02 € |
| Cena s DPH |
249,00 €
278,00 € |
| Ušetríte | 12% / 29,00 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 123,5 cm |
| Značka | Philco |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 51-56 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 120-129 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




