Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Philco PTL 93 EW | |
| Cena bez DPH |
104,88 €
121,14 € |
| Cena s DPH |
129,00 €
149,00 € |
| Ušetríte | 16% / 20,00 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | Philco |
| Šírka | 47,2 cm |
| Výška | 86,4 cm |
| Energetická trieda | E |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 40-50 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 84-85 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




