Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| AEG RCB646E3MB | |
| Cena bez DPH |
795,94 €
812,20 € |
| Cena s DPH |
979,00 €
999,00 € |
| Ušetríte | 2% / 20,00 € |
| Dostupnosť | Skladom posledný kus |
| Parametre | |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 192 cm |
| Značka | Aeg |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 70 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 190-195 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




