Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Chladnička Hyundai RSC050WW8E | |
| Cena bez DPH | 95,94 € |
| Cena s DPH | 118,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Energetická trieda | D |
| Šírka | 44 cm |
| Výška | 51 cm |
| Značka | Hyundai |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 40-50 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 50-59 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




