Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Gorenje NRK620DA2XL4 | |
| Cena bez DPH |
405,69 €
454,47 € |
| Cena s DPH |
499,00 €
559,00 € |
| Ušetríte | 12% / 60,00 € |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Energetická trieda | D |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 200 cm |
| Značka | Gorenje |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 59-60 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 200-205 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




