Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Plynová vstavaná varná platňa / Ovládanie pomocou gombíkov / Nerez / 4 plynové horáky s poistkami Stop Gas / 1x Extra dvojitý horák 4 kW / Dvojdielna liatinová varná mriežka / Elektrické zapaľovanie horákov v gombíkoch
Plynová varná platňa MORA VDP 665 X7 v elegantnom nerezovom prevedení má 4 plynové horáky osadené poistkami STOP GAS, ktoré Vám zabezpečia pocit bezpečia. Poistka STOP GAS automaticky zastaví prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa horákov či obyčajnom nechcenom otočení gombíka plynu. Integrované elektrické zapaľovanie, komfortne uložené priamo v jednotlivých gombíkoch kohútov je dnes už samozrejmosťou. Stačí stlačiť gombík, následne otočiť a vybraný horák sa automaticky zapáli. Horáky sú kryté dvojdielnou liatinovou mriežkou, ktorá zaistí bezpečný posun riadu vo všetkých smeroch. Priaznivci ázijskej kuchyne ocenia nový dvojitý wok horák so špeciálnym tvarom plynovej korunky, ktorá nasmeruje plameň priamo pod wok panvicu, čo zaistí špičkový ohrev s výkon až 4 kW. Jedlá čínskej kuchyne či prípravu jedál rôznymi kulinárskymi technikami zvládnete profesionálne, jednoducho a za extra krátky čas.
| Výška | 89 mm |
|---|---|
| Šírka | 600 mm |
| farba | nerez |
| hĺbka | 520 mm |
| hmotnosť | 11,5 kg |
| počet varných zón | 4 |
| počet varných mriežok | 2 |
| pripojenie na plyn | G 1/2“ |
| ovládanie | knoflíky |
| materiál varnej mriežky | litina |
| materiál platne | nerez |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30472 | 0 |
| Krupina | 30472 | 1 |
| Lučenec | 30472 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie