Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná plynová doska v čiernom prevedení so 4 horákmi a mechanickým ovládaním umiestneným v gombíkoch
Vstavaná plynová doska v bielom prevedení
Gombíky ovládania umiestnené vpredu
Integrované zapaľovanie v gombíku
4 horáky
Bezpečnostné ventily uzavrú prívod plynu v prípade zhasnutia plameňa
Bezpečnostné poistky plameňa
2 robustné smaltované mriežky
Parametre:
| Šírka | 59 cm |
| Hĺbka | 51 cm |
| Šírka pre vstavanie | 55,5 cm |
| Hĺbka pre vstavanie | 47,5 cm |
| Šírka | 59 cm |
| Hĺbka | 51 cm |
| Výška pre vstavanie | 3.8 cm |
| Šírka pre vstavanie | 55.5 cm |
| Hĺbka pre vstavanie | 47.5 cm |
| Počet platničiek | 4 |
| Rýchlohorák | nie |
| WOK horák | nie |
| Umiestnenie ovládania | vpredu |
| Zapaľovanie |
| v gombíku | |
| Poistka | áno |
| Materiál dosky | Sklo |
| Materiál mriežky | smalt |
| Farba | čierna |
| Retro design | nie |
| Ovládanie | mechanické |
| Pripojenie do ele. siete |
kábel bez koncovky
| Značka | Indesit |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie