Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vysoko účinný plynový horák RÝCHLEJŠIE A ÚSPORNEJŠIE VARENIE

Varná doska (Plyn, 60 cm)








Vysoko účinný plynový horák
Rýchlejšie a úspornejšie varenie
Horáky s vysokou účinnosťou lepšie využívajú prívod plynu, takže sú až o 25% účinnejšie ako klasický horák. To šetrí čas pri varení aj energiu.


FlameAdjust™
Presné nastavenie plameňa
Nastavenie plameňa FlameAdjust je podobné ako úrovne ohrevu u indukčnej a sklokeramickej dosky. Má úrovne 1-9, takže sa s nimi dá variť presne a postup varenia kedykoľvek zopakovať.


Poistka proti zhasnutiu
Bezpečné varenie na plyne
Poistka zhasnutia zabraňuje úniku plynu na prázdno bez plameňa. To sa hodí najmä pri pretečení hrnca. Súčasťou plynovej dosky Beko je tiež integrované zapaľovanie pre bezpečné zapálenie plameňa bez použitia zápaliek alebo zapaľovača.
Parametre:
Výkon a spotreba
| Zástrčka | Áno |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
Detaily varnej zóny
| Predná ľavá zóna | 1.75 kW |
| Predná pravá zóna | 1 kW |
| Zadná ľavá zóna | 2.9 kW |
| Zadná pravá zóna | 1.75 kW |
| Počet plynových horákov | 4 |
Bezpečnosť
| Bezpečnostná poistka plynových horákov dosky | Áno |
Dizajn
| Typ podpier nádob | Liatinové podpery nádob |
| Dizajn roštu horákov | Sklo |
Rozmery a hmotnosť
| Šírka | 58.5 cm |
| Čistá hmotnosť | 14.8 kg |
| Výška balenia | 18 cm |
| Šírka balenia | 67 cm |
| Hĺbka balenia | 60 cm |
| Hmotnosť zabaleného produktu | 15.8 kg |
| Rozmery niky (VxŠxH) (mm) | v×560×490 |
Hlavné vlastnosti
| Druh plynu | NG |
| Výška | 5.1 cm |
| Hĺbka | 52.4 cm |
| Typ dosky | Plyn |
| Konfigurácia platničiek | 4 plynové horáky |
| FlameAdjust™ | Áno |
| Vysoko efektívny plynový horák | Áno |
| Počet úrovní ohrevu | 9 |
| Farba | Čierna |
| Šírka | 60 cm |
| Možnosť prenastavenia typu plynu | LPG |
| Celkový plynový výkon | 7400 W |
| Celkový elektrický výkon | 1 W |
| Značka | Beko |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie