Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Plynová varná doska Beko HIAW64225SX v nerezovej farbe má k dispozícii 4 plynové horáky rôzneho priemeru a výkonu. 1 horák je WOK horák. Mechanické ovládanie varnej dosky sa nachádza na prednej časti a má integrované zapaľovanie horákov. Všetky horáky sú vybavené bezpečnostnou poistkou proti zhasnutiu plameňa. Ochranné rošty sú vyrobené z liatiny. Šírka 60 cm. Všetky práce súvisiace s pripojením na prívod plynu musí vykonať kvalifikovaná osoba. Plynová hadica nie je súčasťou balenia.
Plynová varná doska Beko HIAW64225SX disponuje 4 varnými zónami s rôznym priemerom a výkonom. Mechanické otočné gombíky majú integrované elektrické zapaľovanie a poskytujú maximálnu bezpečnosť pri varení. V nerezovom prevedení sa bude hodiť takmer do každej modernej kuchyne. Elegantný dizajn dopĺňajú masívne liatinové mriežky.
Varná doska je vybavená 4 plynovými horákmi. Horáky sú vybavené užitočnou poistkou proti zhasnutiu plameňa, ktorá uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa. Tak bude varenie nielen kvalitné a efektívne, ale i maximálne bezpečné. Príprava pokrmov na tejto varnej doske bude maximálne efektívna a pohodlné.
Plynová varná doska vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným mechanickým ovládaním, prostredníctvom otočných gombíkov s integrovaným zapaľovaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je umiestnený v prednej časti dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Praktické ovládanie si rýchlo osvojíte.

Všetky práce súvisiace s pripojením na prívod plynu musí vykonať kvalifikovaná osoba. Plynová hadica nie je súčasťou balenia.
Parametre:
| Šírka | 58 cm |
|---|---|
| Počet horákov/varných zón | 4 |
| Typ horného povrchu | Kov-Plyn |
| Materiál mriežok | Liatina |
| Malý horák (počet) | 1 |
| Štandardný horák (počet) | 2 |
| Extra veľký wok horák (počet) | 1 |
| Farba | nerez |
|---|---|
| Hmotnosť | 11.5 Kg |
| Šírka | 58 cm |
| Výška | 4.6 cm |
| Hĺbka | 51 cm |
| Počet horákov/varných zón | 4 |
|---|---|
| Materiál mriežok | Liatina |
| Poistka horákov | Áno |
| Malý horák (počet) | 1 |
| Štandardný horák (počet) | 2 |
| Extra veľký wok horák (počet) | 1 |
| Typ horného povrchu | Kov-Plyn |
|---|
| Umiestnenie ovládania | predné |
|---|
| Elektrické zapaľovanie | Áno |
|---|---|
| Elektrické zapaľovanie horákov | V ovládacích gombíkoch |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 21192 | 0 |
| Krupina | 21192 | 1 |
| Lučenec | 21192 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie