Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Indukčná vstavaná varná platňa / čierna / dotykové ovládanie/predná hrana skosená, ostatné zbrúsené / 4 indukčné varné zóny (1x 230 mm 1,5/2 kW, 2x 180 1,5/2 kW, 1x 145 mm 1,2/1,6 kW) / funkcia SuperBoost / funkcia PotDetect (rozpoznanie riadu – materiál, veľkosť) / funkcia Timer / funkcia TimeMinutes / funkcia KeyLock / PowerConnection 230/400 V / ukazovateľ zvyškového tepla
Indukčná vstavaná sklokeramická platňa MORA VDI 65D C so skosenou prednou fazetou, vďaka čomu ju môžete jednoducho zabudovať aj do roviny s pracovnou doskou, disponuje 4 indukčnými zónami, ktoré zahrievajú len dno nádoby a z dôvodu nízkej teploty povrchu varnej platne nedôjde k pripáleniu a platňa sa veľmi ľahko čistí. Indukčné varenie je nielen rýchle, úsporné, ale aj veľmi bezpečné. Varná platňa disponuje extra výkonom SuperBoost, ktorý zvyšuje intenzitu ohrievania, pre skrátenie času, potrebného na ohrev. S funkciou Timer je možné nastaviť časovač varenia až na 99 minút a varná platňa sa po uplynutí času automaticky vypne. Vďaka detskej poistke teraz nechať deti v kuchyni bez dozoru nebolo nikdy bezpečnejšie, pretože táto funkcia im bráni varnú platňu zapnúť.
| Výška | 54 mm |
|---|---|
| Šírka | 600 mm |
| farba | černá |
| hĺbka | 520 mm |
| hmotnosť | 7,8 kg |
| menovitý príkon | 7,2 kw |
| počet varných zón | 4 |
| hrana platne | Přední hrana zkosená,ostatní broušené |
| posuvné ovládanie Slider | nie |
| FlexiZone | nie |
| ConnectZone | nie |
| funkcia KeepWarm | nie |
| ovládanie | dotykové |
| funkcia MoveZone | nie |
| SmartCooking | nie |
| funkcia EasyMelt | nie |
| funkcia Pause | nie |
| funkcia Memory | nie |
| funkcia TimeService | nie |
| funkcia TimeMinutes | nie |
| PowerConnection | nie |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29953 | 0 |
| Krupina | 29953 | 0 |
| Lučenec | 29953 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie