Prihláste sa alebo zaregistrujte.
S pomocou indukčnej varnej dosky Beko HII 64500 FHTW môžete vaše jedlá pripraviť naozaj jednoducho a pohodlne. Vybavená je štyrmi varnými zónami s funkciou booster, na ktoré môžete bez akéhokoľvek obmedzenia položiť vaše nádoby na varenie. Funkcia Bridge umožňuje z dvoch varných dosiek urobiť jednu a tak variť aj vo veľkých hrncoch či pekáčoch. Ovládanie varnej dosky je dotykové a umiestnené je vpredu pre ľahkú obsluhu. Tento model disponuje praktickými funkciami, ktoré iste oceníte pri každodennom varení. Svojím moderným dizajnom prinesie do každej kuchyne eleganciu a výkonom zase iste poteší nejedného kuchára.
Indukčná varná doska BEKO má moderné prevedenie v bielej farbe, vďaka ktorému vynikajúco zapadne medzi vaše ostatné spotrebiče. Veľmi ľahko sa ovláda a prispôsobený má praktický ovládací panel, na ktorom sa nachádza dotykové ovládanie s Touch Slider . Vybavená je štyrmi varnými zónami, na ktoré môžete bez akéhokoľvek obmedzenia položiť vaše nádoby na varenie.
Keďže prioritou tvorcov indukčnej dosky Beko HII 64500 FHTW bolo efektívne a rýchle varenie, využili indukčnú technológiu. Vďaka tomu, že sa zohreje iba časť riadu, ktorá je položená na varnej doske neplytváte zbytočne energiou a teplo je presne mierené na potravinu, čo umožňuje jej šikovné spracovanie.
Počas vášho každodenného varenia môžete využiť množstvo vynikajúcich funkcií pre uľahčenie varenia, ktoré ponúka indukčná varná doska. K dispozícii sú aj Booster, praktický časovač, detský zámok alebo pamäť. Funkcia časovača vám pomôže pri varení a vďaka nej nebudete musieť byť pri vašom pripravovanom jedle po celý čas. Po uplynutí času, ktorý si vyberiete sa varná zóna automaticky vypne. Výkon indukčnej platne si môžete nastaviť presne podľa vašich predstáv.
Umývanie varnej dosky nebolo nikdy rýchlejšie. Doska je navrhnutá tak, aby sa jej celý povrch pri varení nezahrieval, takže ak niečo omylom vylejete na dosku, potravina sa nepripáli a jednoducho sa odstráni. Už viac nemusíte plytvať čistiacimi prostriedkami na pripáleniny, dosku stačí raz pretrieť a je čistá.

Parametre:
| Šírka | 58.2 cm |
|---|---|
| Typ varnej dosky | Indukčná |
| Počet horákov/varných zón | 4 |
| Funkcia Boost | Áno |
| Ukazovateľ zbytkového tepla | Áno |
| Celkový príkon dosky | 7.2 kW |
| Napájanie | 230/400 V |
| Farba | biela |
|---|---|
| Hmotnosť | 14 Kg |
| Šírka | 58.2 cm |
| Výška | 5.5 cm |
| Hĺbka | 51.2 cm |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Značka | Beko |
| Detská poistka | Áno |
|---|---|
| Funkcia Boost | Áno |
| Ukazovateľ zbytkového tepla | Áno |
| Typ varnej dosky | Indukčná |
|---|
| Počet horákov/varných zón | 4 |
|---|
| Malá varná zóna (počet) | 1 |
|---|---|
| Velká varná zóna (počet) | 1 |
| Flexi zóna | Ano |
| Kovový Rámček | Nie |
| Celkový príkon dosky | 7.2 kW |
|---|---|
| Napájanie | 230/400 V |
| Smart (ovládanie mobilom) | Nie |
|---|
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 17939 | 0 |
| Krupina | 17939 | 0 |
| Lučenec | 17939 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie