Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Indukčná varná doska Beko HII64401MT v čiernom prevedení ponúka 4 varné zóny rôzneho priemeru a výkonu. Všetky sú vybavené praktickým časovačom pre každú varnú zónu. Senzorové ovládanie varnej dosky sa nachádza na prednej časti. Pre dokonalú bezpečnosť varná doska ponúka detský zámok, ochranu pred pretečením a prehriatím, funkciu automatického vypnutia a upozorňuje na zostatkové teplo.
Indukčná varná doska Beko HII64401MT má moderné a elegantné prevedenie v čiernej farbe, vďaka ktorému vynikajúco zapadne medzi vaše ostatné spotrebiče. Výkon indukčných varných zón môžete ovládať prostredníctvom dotykového ovládania umiestneného v prednej časti dosky. Pri varení môžete využiť až štyri varné zóny, na ktoré môžete položiť hrnce a iné nádoby. Indukčné varenie je úsporné, rýchle a bezpečné. Indukcia zohrieva vždy len dno hrnca, zvyšok varnej dosky je takmer chladný.
Umývanie varnej dosky nebolo nikdy rýchlejšie. Sklokeramický povrch chráni dosku pred poškriabaním a nečistotami. Doska je navrhnutá tak, aby sa jej celý povrch pri varení nezahrieval, takže ak niečo omylom vylejete na dosku, nepripáli sa a jednoducho sa odstráni. Už viac nemusíte plytvať čistiacimi prostriedkami na pripáleniny, dosku stačí pretrieť a je čistá.
Indukčná varná doska disponuje detským zámkom, vďaka ktorému sa už nemusíte viac obávať o bezpečie vašich detí. Aby ste mali ovládanie pod kontrolou varná doska disponuje aj funkciou proti pretečeniu, proti prehriatiu či kontrolkou zostatkového tepla. Časovač pomôže pri varení, stačí si len nastaviť dĺžku varenia. Po vypršaní času sa daná varná zóna vypne. Varenie bude nielen rýchle, ale aj bezpečné pre vašu domácnosť.

Parametre:
| Šírka | 58 cm |
|---|---|
| Typ varnej dosky | Indukčná |
| Počet horákov/varných zón | 4 |
| Funkcia Boost | Nie |
| Ukazovateľ zbytkového tepla | Áno |
| Celkový príkon dosky | 7.4 kW |
| Napájanie | 400 V |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 9.8 Kg |
| Šírka | 58 cm |
| Výška | 5.2 cm |
| Hĺbka | 51 cm |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Značka | Beko |
| Detská poistka | Áno |
|---|---|
| Funkcia Boost | Nie |
| Ukazovateľ zbytkového tepla | Áno |
| Typ varnej dosky | Indukčná |
|---|
| Počet horákov/varných zón | 4 |
|---|
| Velká varná zóna (počet) | 2 |
|---|---|
| Flexi zóna | Ne |
| Kovový Rámček | Nie |
| Celkový príkon dosky | 7.4 kW |
|---|---|
| Napájanie | 400 V |
| Smart (ovládanie mobilom) | Nie |
|---|
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie