Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Umývačka riadu – štandardná (60 cm), voľne stojacia a s panelom, energetická trieda D, počet súprav riadu (program ECO): 14×
monitoruje stupeň znečistenia vody a na základe toho upravuje priebeh programu tak, aby spotreba vody i energie bola čo najnižšia. Vďaka tejto unikátnej technológii šetríte nielen svoj čas, ale tiež rodinný rozpočet.

umožňuje umývať riad iba v hornom alebo iba v dolnom koši v prípade, že potrebujete umyť iba malé množstvo riadu.
Parametre:
| Referenčný program | eco |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Senzorová technológia umývačiek riadu | 6.ZMYSEL |
| Extra záruka | 5 rokov na motor vypúšťacieho čerpadla |
| Spotreba energie | 85 kWh / 100 cykl. |
| Menovitá kapacita | 14 |
| Spotreba vody | 9,5 l / cyklus |
| Trvanie programu | 3:10 / h:min |
| Trieda úrovne vydávaného hluku | B |
| Úroveň vydávaného hluku | 43 dB(A) re 1 pW |
| Technológia sušenia | NaturalDry System |
| Ovládanie | elektronické / tlačidlami |
| Displej | áno |
| Zobrazenie displeja | čierno-biely textový |
| Ukazovateľ zostatkového času na displeji | áno |
|
|
|
|---|---|
| Počet progr. umývania | 8 |
| Eco umývanie | áno |
| Autosenzor | 6.ZMYSEL |
| Intenzívne | áno |
| Intenzívne 60°C | áno |
| Sklo | áno |
| Rýchle 30´ | áno |
| Studené predumývanie | áno |
| Zónové umývanie horný/dolný kôš | áno |
| Tlačidlo štart/pauza | áno |
| Posun štartu umývania | 1-24 h |
|
Výbava
|
|
| Farba / Farba panelu | nerez /čierna |
| Prepínač tablety/prášok | áno |
| Príborová zásuvka | Výsuvná zásuvka |
| Košík na príbor v dolnom koši | nie |
| Vyberateľný horný kôš | áno |
| Prestaviteľná výška horného koša | áno |
| Úprava vody | áno |
| Kontrola úniku vody | Aquasafe |
| Kontrolka nedostatku reg.soli | elektronická |
| Kontrolka nedostatku leštidla | elektronická |
| Zvuková signalizácia na konci cyklu | áno |
| Počet umývacích ramien | 2 + sprcha |
| Materiál nádrže | nerez |
| Filter umývačky | nerez |
| Samovyvažovacie dvierka | áno |
| Nastaviteľné nožičky | áno |
|
|
|
| Prúdová poistka | 10 A |
| Napätie | 220-230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Výkon ohrievacieho telesa | 1,8 kW |
| Pripojenie na 3/4" vonkajší závit | áno |
| Maximálna teplota privádzanej vody | 70 °C |
| Dĺžka prívodovej hadice | 150 cm |
| Dĺžka odtokovej hadice | 150 cm |
| Dĺžka elektrického kábla | 130 cm |
| Rozmery (vxšxh) | 850x600x590 mm |
| Rozmery s obalom (vxšxh) | 910x625x675 mm |
| Hmotnosť | 47,0 kg |
| Hmotnosť s obalom | 49,0 kg |
| Značka | Whirlpool |
| Energetická trieda | D |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 25983 | 0 |
| Krupina | 25983 | 0 |
| Lučenec | 25983 | 4 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie