Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná umývačka s panelom / kapacita umývačky 16 súprav riadu / 3 úložné koše / dotykové ovládanie / funkcia SušeniePlus / funkcia RýchleUmývanie / Odložený štart (0-24 hod) / AUTO program / ECO program / 1h umývanie program / Total Aqua Stop / trieda energetickej účinnosti D / spotreba vody 11 l/cyklus / hlučnosť 44 dB(A) re 1 pW
Vstavaná umývačka MORA VM 6465 X v úspornej energetickej triede D si pri štandardnej šírke 60 cm poradí s neuveriteľnými 16 súpravami riadu. Riad dokonale umyje vďaka trom ostrekovacím ramenám a piatim výškovým úrovniam prúdu vody, takže bude bezchybne čisté, aj keď bude umývačka naozaj plná a riad bude husto naskladaný. Je vybavená tromi košmi s pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným nastavením; horný kôš slúži na starostlivé a šetrné umývanie príborov a kuchynského náčinia. Predný panel je vybavený dotykovým ovládaním s displejom a mnohými praktickými funkciami, ako je napríklad RýchleUmývanie, ktoré umožňuje skrátiť dĺžku vybraných programov. Ak zvolíte funkciu SušeniePlus, po ukončení programu sa automaticky pootvoria dvierka, aby tak unikla para a následný sušiaci cyklus bol efektívnejší a energeticky úsporný. Energiu pomáha šetriť aj možnosť pripojenia priamo na teplú vodu pomocou špeciálnej hadice, odolávajúcej vysokým teplotám. Samozrejmosťou je úsporný ECO Program alebo AUTO Program, ktorý sám zvolí optimálne parametre umývania. Praktický je aj odložený štart až o 24 hodín. Umývačka má navyše praktický samočistiaci filter, a tak automaticky odstráni zvyšky mastnoty a jedla vo filtri a zamedzí nesprávnemu chodu spotrebiča. Má tiež automatický program na čistenie celého vnútra umývačky vrátane ramien a trysiek. So systémom AquaStop sa nemusíte obávať nemilého prekvapenia v podobe vytopenia.
| Výška | 816 mm |
|---|---|
| Šírka | 598 mm |
| farba | nerez |
| maximálna hlučnosť | 44 db(a)re 1 pw |
| Mechanizmus posuvných dvierok | nie |
| prevedenie umývačky | s předním panelem |
| výška s pracovnou doskou (vekom) | 816 mm |
| hĺbka | 575 mm |
| hmotnosť | 30,5 kg |
| menovitý príkon | 1900 w |
| spotreba vody | 11 l |
| konštrukcia | vestavný |
| typ inštalácie | polo integrovaný |
| kapacita umývačka | 16 sad |
| 1/2 náplň - ikona | nie |
| počet košov | 3 |
| počet programov umývania | 6 |
| počet umývacích teplôt | 7 |
| šírka 45 cm - ikona | nie |
| typ ovládania | Tlačítkové |
| ukazovateľ konca umývania | Světelný na ovládacím panelu |
| detská poistka | nie |
| maximálny teplota pre prívod vody | 70 °C |
| invertorový kompresor | nie |
Po ukončení umývacieho cyklu sa dvierka umývačky automaticky mierne otvoria, aby sa vypustila prebytočná para. To umožňuje, aby sa na riad dostal čerstvý vzduch, takže umyté predmety, ako napríklad plastové riady, úplne vyschnú. Vynikajúci rýchle sušenie s nízkou spotrebou energie.
| Značka | Mora |
| Energetická trieda | D |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27945 | 0 |
| Krupina | 27945 | 0 |
| Lučenec | 27945 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie