Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná integrovaná umývačka / invertorový motor / kapacita umývačky 16 sád riadu / 3 úložné koše / dotykové ovládanie / LedLight svetlo / Funkcia SušeniePlus / funkcia Rýchle Umývanie / Odložený štart (0-24 hod) / AUTO program / ECO program / 1h umývanie program / nočné umývanie / Total Aqua Stop / trieda energetickej účinnosti B / spotreba vody 9,6 l/cyklus / hlučnosť 382 dB(A) re 1 pW
Vstavaná plne integrovaná umývačka MORA IMB 6689 v úspornej energetickej triede B si pri štandardnej šírke 60 cm poradí s neuveriteľnými 16 súpravami riadu. Riad dokonale umyje vďaka trom ostrekovacím ramenám a piatim výškovým úrovniam prúdu vody, takže bude bezchybne čisté, aj keď bude umývačka naozaj plná a riad bude husto naskladaný. Je vybavená tromi košmi s pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným nastavením. Vodiace lišty v hornom koši sú navyše opatrené guľôčkovými ložiskami. Horný kôš slúži na starostlivé a šetrné umývanie príborov a kuchynského náčinia, ľavý a pravý panel môžete posúvať podľa toho, aký veľký priestor v hornom koši potrebujete. V hornom a spodnom koši nájdete priestor aj pre vyššie poháre na víno. Špeciálny gumový materiál ich udrží v pevnej polohe. Tieto držiaky sú flexibilné a deliteľné, s vyhradeným priestorom pre rôzny počet pohárov, aby vyhovovali vašim potrebám. Skrytý ovládací panel je vybavený dotykovým ovládaním s displejom a mnohými praktickými funkciami, ako je napríklad Rýchle Umývanie, ktoré umožňuje skrátiť dĺžku vybraných programov. Špeciálne LED svetlo inštalované na spodnej časti dvierok umývačky neustále signalizuje aktuálny stav umývacieho programu. Vždy tak budete vedieť, či umývačka funguje alebo či je umývací cyklus ukončený. Ak zvolíte funkciu SušeniePlus, po ukončení programu sa automaticky pootvoria dvierka, aby tak unikla para a následný sušiaci cyklus bol efektívnejší a energeticky úsporný. Energiu pomáha šetriť aj možnosť pripojenia priamo na teplú vodu pomocou špeciálnej hadice, odolávajúcej vysokým teplotám. Samozrejmosťou je úsporný ECO program alebo AUTO program, ktorý sám zvolí optimálne parametre umývania. Vhod príde aj odložený štart až o 24 hodín. Umývačka má navyše praktický samočistiaci filter, a tak automaticky odstráni zvyšky mastnoty a jedla vo filtri a zamedzí nesprávnemu chodu spotrebiča. So systémom AquaStop sa nemusíte obávať nemilého prekvapenia v podobe vykúrenia. Umývačka je osadená novým výkonným invertorovým motorom a je veľmi tichá (38 dB). Dokonca sa aj sama vyčistí - stačí raz za mesiac pustiť automatický program čistenia, ktorý vyčistí vaňu, ostrekovacie ramená aj trysky.
| Výška | 816 mm |
|---|---|
| Šírka | 598 mm |
| maximálna hlučnosť | 38 db(a)re 1 pw |
| Mechanizmus posuvných dvierok | nie |
| prevedenie umývačky | bez předního panelu |
| výška s pracovnou doskou (vekom) | 816 mm |
| hĺbka | 555 mm |
| hmotnosť | 31,5 kg |
| menovitý príkon | 1900 w |
| spotreba vody | 9,5 l |
| konštrukcia | vestavný |
| typ inštalácie | plně integrovaný |
| kapacita umývačka | 16 sad |
| 1/2 náplň - ikona | nie |
| počet košov | 3 |
| počet programov umývania | 8 |
| počet umývacích teplôt | 8 |
| šírka 45 cm - ikona | nie |
| typ ovládania | Dotykové |
| ukazovateľ konca umývania | Na podlahu |
| detská poistka | nie |
| maximálny teplota pre prívod vody | 70 °C |
| funkcia ExtraDry | nie |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30229 | 0 |
| Krupina | 30229 | 0 |
| Lučenec | 30229 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie