Mora IM 6687

Mora | Umývačky MORA Cashback | Kód: 28609

Vstavaná plne integrovaná umývačka MORA IM 6687 S v úspornej energetickej triede C si pri štandardnej šírke 60 cm

Dostupnosť
Skladom (2 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
489,00 € 499,00 €
407,50 € bez DPH
Príslušenstvo
+19,90 €
+2,90 €
+4,90 €
+3,90 €
+1,90 €

Vstavaná plne integrovaná umývačka MORA IM 6687 S v úspornej energetickej triede C si pri štandardnej šírke 60 cm poradí s neuveriteľnými 16 súpravami riadu. Riad dokonale umyje vďaka trom ostrekovacím ramenám a piatim výškovým úrovniam prúdu vody, takže bude bezchybne čisté, aj keď bude umývačka naozaj plná a riad bude husto naskladaný. Je vybavená tromi košmi s pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným nastavením. Vodiace lišty v hornom koši sú navyše opatrené guľôčkovými ložiskami. Horný kôš slúži na starostlivé a šetrné umývanie príborov a kuchynského náčinia, ľavý a pravý panel môžete posúvať podľa toho, aký veľký priestor v hornom koši potrebujete. V hornom a spodnom koši nájdete priestor aj pre vyššie poháre na víno. Špeciálny gumový materiál ich udrží v pevnej polohe. Tieto držiaky sú flexibilné a deliteľné, s vyhradeným priestorom pre rôzny počet pohárov, aby vyhovovali vašim potrebám. Skrytý ovládací panel je vybavený dotykovým ovládaním s displejom a mnohými praktickými funkciami, ako je napríklad Rýchle Umývanie, ktoré umožňuje skrátiť dĺžku vybraných programov. Ak zvolíte funkciu SušeniePlus, po ukončení programu sa automaticky pootvoria dvierka, aby tak unikla para a následný sušiaci cyklus bol efektívnejší a energeticky úsporný. Energiu pomáha šetriť aj možnosť pripojenia priamo na teplú vodu pomocou špeciálnej hadice, odolávajúcej vysokým teplotám. Samozrejmosťou je úsporný ECO program alebo AUTO program, ktorý sám zvolí optimálne parametre umývania. Vhod príde aj odložený štart až o 24 hodín. Umývačka má navyše praktický samočistiaci filter, a tak automaticky odstráni zvyšky mastnoty a jedla vo filtri a zamedzí nesprávnemu chodu spotrebiča. So systémom AquaStop sa nemusíte obávať nemilého prekvapenia v podobe vykúrenia. Umývačka je osadená novým výkonným invertorovým motorom a je veľmi tichá (42 dB). Dokonca sa aj sama vyčistí - stačí raz za mesiac pustiť automatický program čistenia, ktorý vyčistí vaňu, ostrekovacie ramená aj trysky.

Invertorový PowerDrive motor

Extra výkon s dlhou životnosťou

Výkonný invertorový motor PowerDrive s reguláciou otáčok zaisťuje vysoký výkon s pozoruhodne tichou prevádzkou, nízkou spotrebou energie a dlhšou životnosťou.

 

16 jedálenských súprav

Maximálna flexibilita

Umývačky MORA s kapacitou až 16 jedálenských súprav disponujú 3 košíku sa zvýraznenými pohyblivými prvkami, vďaka ktorým môžete jednoducho prispôsobiť interiér koša podľa aktuálnych potrieb. Horný kôš môžete zdvihnúť aj pri plnom naložení, takže získate priestor pre vloženie aj objemných hrncov, pekáčov alebo servírovacích podnosov. Príbory možno perfektne usporiadať v príborovej zásuvke, kde sa vzájomne nepoškriabu a môžu sa dokonale vysušiť.

 

Starostlivo navrhnutý interiér

Objavte všetky možnosti

Koše sú vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením koša pre ľahké nakladanie. Skutočne jednoduchý systém nastavenia výšky koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Držiaky na taniere v spodnom koši možno ľahko zložiť, aby poskytli viac priestoru pre väčšie predmety. Na príbory je určená horná zásuvke, jej bočné panely je možné v závislosti od modelu prenastaviť alebo vybrať podľa toho, koľko priestoru potrebujete. Každý detail je starostlivo navrhnutý tak, aby manipulácia bola čo najjednoduchšia.

 

Dotykové ovládání

Ovládanie umývačky je úplne jednoduché a intuitívne.

Prehľadný panel obsahuje dve základné skupiny - pre výber programov umývania a aktiváciu extra funkcií, ako automatické pootvorenie dverí SušeniePlus, skrátenie dĺžky programu RýchleUmývania alebo funkciu odložený štart. Veľký display s digitálnym ukazovateľom času bude zobrazovať čas do konca umývania. Všetky ďalšie parametre, ako tvrdosť vody, dávkovanie leštidla, hlasistosť zvukových signálov či aktiváciu tabliet 3v1 nastavíte, v závislosti od modelu, v podmenu umývačky stlačením kombinácie príslušných tlačidiel.

 

Automatické pootvorenie dvierok

Efektívne sušenie s nízkou spotrebou

Po ukončení umývacieho cyklu sa dvierka umývačky automaticky mierne otvoria, aby sa vypustila prebytočná para. To umožňuje, aby sa na riad dostal čerstvý vzduch, takže umyté predmety, ako napríklad plastové riady, úplne vyschnú. Vynikajúci rýchle sušenie s nízkou spotrebou energie.

 

Funkcia RýchleUmývanie

Keď potrebujete extra rýchlosť

Ideálna funkcia najmä keď sa ponáhľate alebo potrebujete mierne znečistený riad len opláchnuť. Keď zvolíte hodinový program spolu s funkciou RýchleUmývanie, umývačky Gorenje umyjú váš riad už za 15 minút. Ideálne riešenie, keď je v dome veľa hostí.

 

Odložený štart

Prispôsobí sa vašim možnostiam

Táto funkcia vám umožní naprogramovať zapnutie umývačky vopred. Môžete tak využiť výhodných taríf za elektrinu či umyť riad, kedykoľvek vám to vyhovuje.

 

Príborová zásuvka

Dokonalá organizácia

Príbory môžete perfektne organizovať v hornej zásuvke. Kusy príborov a kuchynského náčinia sú umiestnené oddelene, aby nedošlo k poškriabaniu a mohli dokonale vyschnúť.

 

Tretie ostrekovacie rameno

Tie najlepšie výsledky umývania

Prídavné ostrekovacie rameno s lepším pokrytím vodou a oplachovaním zaisťuje perfektné výsledky umývania. Všetok riad a príbory budú vždy umyté k dokonalosti.

 

Hodinový program

Efektívne, rýchle umývanie

Program je určený na každodenné umývanie mierne znečisteného riadu. Dĺžka programu je len 1 hodina av závislosti od modelu pracuje pri teplote 60 alebo 65 °C.

 

Auto program

Jeden program pre všetky vaše potreby

Niekedy potrebujete len opláchnuť poháre, inokedy je vaša umývačka plná hrncov a tanierov z nedeľného obeda. Pokročilá senzorová technológia vždy nastaví program umývania tak, aby boli riady dokonalo čisté, pri optimalizovanej spotrebe vody a energie. Nepotrebujete špeciálne programy pre sklo alebo intenzívny umývací program – jediný AUTO program sa úplne prispôsobí všetkým vašim potrebám.

 

Program pre sklo

Rozmaznávajte svoje poháre

S týmto špeciálne vyvinutým programom na sklo sa umývačky riadu MORA  šetrne postarajú o všetok váš sklenený riad. Vďaka nižšej teplote umývania je bezpečné ho používať aj na krištáľové poháre.

 

Program Hygiena

Hygienická čistota

Program, ktorý napodobňuje sterilizačný proces, bol navrhnutý pre všetkých, ktorí potrebujú extra istotu, že ich riady a príslušenstvo bude skutočne hygienicky čisté. Program zahŕňa dodatočné opláchnutie studenou vodou, po ktorom nasleduje predĺžené umývanie horúcou vodou s teplotou 70 °C na odstránenie 99,9 % všetkých baktérií.

 

Nočný program

Tiché umývanie aj počas noci

Nočný program je o 2 dB tichší ako štandardný program, preto môžete váš riad pokojne umývať aj v noci, bez toho aby vás umývačka rušila pri spánku. 

 

Samočistiaci program

Vždy čistá umývačka

Len čistá umývačka môže zaistiť vynikajúce výsledky umývania. Spustite samočistiaci program raz za mesiac, prípadne počkajte až vás na potrebu vyčistenia upozorní umývačka a už nikdy nebudete musieť ručne čistiť vaňu, ostrekovacie ramená ani trysky.

 

Samočistiaci filter

Bezchybná prevádzka filtra

Oplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra zaisťujú, že filter bude pracovať bez porúch a vyžaduje podstatne menej čistenia.

 

Statusové svetlo na podlahu

Stav programu vždy pod kontrolou

Špeciálne LED svetlo inštalované v spodnej časti dvierok umývačky neustále signalizuje aktuálny stav umývacieho programu. Vždy tak budete vedieť, či umývačka ešte umýva alebo či je umývací cyklus ukončený.

 

Total AquaStop

Bez obáv z pretečenia

Tento dômyselný systém stráži akýkoľvek únik vody v priebehu umývania. V prípade poruchy zastaví ďalšie napúšťanie vody a postará sa o odčerpanie vody z umývačky.

Informační list

Parametre:

Vstavaná integrovaná umývačka
maximálna teplota vstupnej vody 70 °C
invertorový motor
kapacita umývačky 16 súprav riadu
3 úložné koše (príborová zásuvka)
digitálny ukazovateľ času do konca programu na ovládacom paneli
dotykové ovládanie

8 programov umývania
AUTO
intenzívny 
ECO
hygiena
rýchly 20´
krištáľové poháre
1h umývanie
nočné umývanie

Teploty umývania 
70, 65, 60, 55, 50, 45, 40, 35 °C

Ďalsie funkcie
stavové svetlo na podlahu
funkcia SušeniePlus – automatické pootvorenie dverí na konci programu
funkcia RýchleUmývania – možnosť skrátenia programov
samočistiaci program
odložený štart (0–24 h)
funkcia tablety 3v1
MultiClack systém nastavenia výšky horného koša
skladacie držiaky tanierov
funkcia Total Aqua Stop proti pretečeniu
samočistiaci filter

Účinnosť
trieda energetické účinnosti C
úroveň emisií hluku 42 dB(A) re 1 pW
trieda emisií hluku B
spotreba energie 76 kWh/100 cyklov
spotreba vody 9,6 l/cyklus

Technické parametre
Elektrické napätie 230 V
Farba Biela
Maximálna hlučnosť 42 db(a)re 1 pw
Prevedenie umývačky Bez predného panelu
Menovitý príkon 1 900 W
Funkcia ExtraHygiena
Typ inštalácie Plne integrovaný
Kapacita umývačka 16 súprav
1h program umývanie
AUTO program
Počet košov 3
Počet programov umývania 8
Počet umývacích teplôt 8
Samočistiaci program
Sklápacie nosníky tanierov horný kôš
Typ ovládania Dotykové
Ukazovateľ konca umývania Na podlahu
Príborová zásuvka
Intenzívny program
Program pre citlivý riad
Zmäkčovač vody
Špeciálny program pre sklo
Maximálny teplota pre prívod vody 70 °C
Funkcia Total Aqua Stop
Funkcia SušeniePlus
Funkcia Rýchle Umývanie
Invertorový kompresor
Sklápacie nosníky tanierov spodný kôš

Rozmery a hmotnosť
Šírka 598 mm
Výška 816 mm
Výška s pracovnou doskou (vekom) 816 mm
Hĺbka 555 mm
Hmotnosť 33,5 kg

 

Značka Mora

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Fiľakovo 28609 0
Krupina 28609 0
Lučenec 28609 2
Žarnovica 28609 0

Súvisiace produkty

Doprava zadarmo

Mora IM565

349,00 €

Skladom posledný kus (1 ks)

Akcia -6% Doprava zadarmo

Mora VM 6465X

439,00 € 469,00 €

Skladom (2 ks)

Akcia -6% Doprava zadarmo

Mora IMB6686

489,00 € 519,00 €

Skladom posledný kus (1 ks)

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Sice som objednal viac ks ako bolo na sklade ale obchod ochotne naskladnil a poslal ako celok. NADMERNA spokojnost aj s komunikaciou Ochota pomoct

Overený zákazník,

Výhoda

Overený zákazník,

Korektne jednanie zo strany personálu.

Overený zákazník,