Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 15 súprav riadu
Umývačka riadu Beko DEN38530WAD v bielej farbe s 3 sprchovými úrovňami pre 15 sád obedových súprav. Umývačka disponuje ProSmart invertorovým motorom s hlučnosťou 43 dB a ochranou proti pretečeniu AquaSafe+. Je vybavená výškovo nastaviteľným košom Acrobat do 3 polôh. Umývačka má množstvo funkcií, ako Polovičná náplň, Fast +, Extra sušenie Steam Gloss, AquaIntense, Tablety All in one, Odložený štart 0,5 - 24 hod. Umývačka riadu Beko DEN38530WAD je vybavená 8 umývacími programami, senzorom čistoty vody, ukazovateľmi priebehu programu. Ovládanie je umiestnené zhora. Šírka 60 cm.
Praktická voľne stojaca umývačka riadu Beko DEN38530WAD bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté vďaka prídavnému umývaciemu ramenu AquaIntense. Rameno AquaIntense s rotačnou tryskou umyje aj tie najšpinavšie taniere, hrnce a panvice s 5 x vyššou účinnosťou než program Intensive 70 a vás už nemusí trápiť nedokonale umytý riad. Je vybavená Invertorovým motorom ProSmart s nízkou hlučnosťou 43 dB a dlhou životnosťou.
Kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôch. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a taniere. Každá príborová priehradka v umývačkách Beko má svoje vlastné umývacie rameno, aby bolo dosiahnuté vždy dokonalé umytie. Je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí potrebujú čo najviac miesta v spodnom koši. Jej rozmery zároveň umožňujú umývanie vysokých pohárov bez posunutia stredného koša dole a zmenšenia priestoru v spodnom koši.
Invertorový motor ProSmart s 10 ročnou zárukou patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša umývačka postará o všetko ostatné.
Umývačka Beko DEN38530WAD je vybavená funkciou odloženého štartu, možnosťou umývania polovičnej náplne a funkciou extra sušenia Steam Gloss, vďaka ktorej bude váš riad dokonale suchý a vyleštený. O bezpečnosť sa postará funkcia AquaSafe, ktorá ochráni umývačku pred pretečením. Pri každodennom používaní určite oceníte indikátor soli a leštidla ako aj ukazovateľ priebehu programu. Šírka 60 cm.
Nezdržujte sa dávkovaním a šetrite. Naplňte zásobník na umývací prostriedok raz za mesiac a o nič viac sa nestarajte. Umývačky Beko s automatickým dávkovaním AutoDose samy vyhodnotia, koľko umývacieho prostriedku na dané umývanie potrebujú. Vy tak ušetríte čas a peniaze, ktoré by inak putovali do odpadu.

Parametre:
| Maximálna hlučnosť | 43 dB |
|---|---|
| Počet programov | 8 |
| Počet súprav riadu | 15 |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Farba | biela |
|---|---|
| Hmotnosť | 50.3 Kg |
| Šírka | 58.9 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Značka | Beko |
| Maximálna hlučnosť | 43 dB |
|---|
| Detská poistka | Nie |
|---|---|
| Počet programov | 8 |
| Odložený štart | Áno |
| Doba cyklu | 245 min. |
| AquaStop funkcia | Nie |
| Počet súprav riadu | 15 |
| AquaSensor funkcia | Áno |
| Indik. zostávajúceho času | Áno |
| Spotreba vody na cyklus | 9.5 L |
|---|---|
| Celková spotreba | 0.84 kWh |
| Trieda účin.sušenia | A |
| Ročná spotreba energie | 241 kWh |
| Ročná spotreba vody | 2660 L |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov | 86 kWh |
| Smart (ovládanie mobilom) | Nie |
|---|---|
| Automatické otváranie dverí | Nie |
| Značka | Beko |
| Energetická trieda | D |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 24950 | 0 |
| Krupina | 24950 | 0 |
| Lučenec | 24950 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie