Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Umývanie nikdy nebola zábava, že? Zmeňte to a kúpte si kuchynského parťáka v podobe umývačky riadu od známej značky Beko. Stačí vložiť riad dovnútra, posadiť sa a nechať umývačku pracovať. Už nenamáhajte svoje ruky! Umývačka Beyond BDFS26020WQ vám poskytne kapacitu slušných 10 súprav riadu – ideálna až pre 4-člennú rodinu, 6 programov (Auto program, Intensive70, Eco50, Delicate40, Quick & Shine, Mini30) a 6 stupňov umývacích teplôt. Môže sa pochváliť napr. rýchlym programom 58 minút alebo hygienickým programom s teplotou až 70 °C. Nechýba ani obľúbená funkcia Fast+ na zrýchlenie programu, indikácia soli a leštidla.
Nachádza sa v novej energetickej triede E, spotreba vody na jeden cyklus je 8,7 litra a spotreba energie na 100 cyklov je 76 kWh. Jej prevádzková hlučnosť nepresahuje 46 dB.

Spoľahlivá umývačka riadu Beko Beyond splní váš sen o čistom riade.
Spodné umývacie rameno je vybavené ďalšími tryskami s vyšším tlakom vody. Vďaka nim odstráni aj najpripečenejšie zvyšky a zaschnuté jedlo v hrnci bez predumývania.

Táto špičková funkcia dokáže zrýchliť umývací program až trojnásobne.


Zvoľte jeden zo 6 programov umývačky Beyond BDFS26020WQ. Objavte napríklad program HygieneIntense, ktorý silou horúcej vody s teplotou 70 °C a pary dokonale odstráni nečistoty aj 99,99 % vírusov a baktérií. Takto vydezinfikovaný riad určite ocenia rodiny s malými deťmi.

Za 58 minút hotovo! Umývačka ponúka plnohodnotný program Quick & Shine, ktorý dokáže umyť a usušiť riad iba za 58 minút. Nie je potrebné robiť žiadne kompromisy medzi množstvom špinavého riadu a dĺžkou umývania. Presvedčte sa sami a vráťte lesk vašim tanierom!
Priame ovládanie Direct Access s displejom umožňuje zvoliť program a umývacie funkcie bez preklikávania.

Vnútri je vybavená nastaviteľným horným košom do 3 výšok, ktorý pomocou stlačenia klapky na každej strane uvoľníte aretáciu koša a môžete ho posunúť hore a dole. V interiéri nájdete aj 3 sprchovacie úrovne, držiaky na umývanie nožov a posuvný košík na príbory.

S funkciou Odložený štart je možné štart umývania odložiť až o 24 hodín. Zapnite umývačku napríklad na nočnú hodinu, keď je výhodnejšia tarifa za elektrinu a ušetrite! Ráno vás bude čakať čistý riad.
Parametre:
| Maximálna hlučnosť | 46 dB |
|---|---|
| Počet programov | 6 |
| Počet súprav riadu | 10 |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Farba | biela |
|---|---|
| Hmotnosť | 36.2 Kg |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Značka | Beko |
| Maximálna hlučnosť | 46 dB |
|---|
| Trieda energ.účinnosti | E |
|---|---|
| Smart (ovládanie mobilom) | Nie |
| Automatické otváranie dverí | Nie |
| Detská poistka | Nie |
|---|---|
| Počet programov | 6 |
| Odložený štart | Áno |
| Doba cyklu | 239 min. |
| AquaStop funkcia | Nie |
| Počet súprav riadu | 10 |
| Spotreba vody na cyklus | 8.7 L |
|---|---|
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov | 76 kWh |
| Značka | Beko |
| Energetická trieda | E |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 28668 | 0 |
| Krupina | 28668 | 0 |
| Lučenec | 28668 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie