Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Umývačka riadu, Energetická trieda A, Kapacita 15 súprav riadu
Inteligentná umývačka riadu Beko BDFN36560XCC v nerezovej farbe so šírkou 60 cm ponúka kapacitu pre 15 obedových súprav riadu. K dispozícií má 6 programov + 5 stiahnutých a 5 teplôt. Vybavená je programom HygieneIntese, dotykovým displejom, odloženým štartom, turbo sušením a invertorovým motorom ProSmart. Maximálna dosahovaná hlučnosť 42 dB.
Program HygieneIntense dokáže horúcou vodou a parou odstrániť nečistoty a 99,99 % vírusov a baktérií. V jednom kroku tak riad umyje, vydezinfikuje a zanechá ho hygienicky čistý.

Stačí len nainštalovať aplikáciu HomeWhiz do vášho šikovného telefónu a spárovať s umývačkou. Potom už môžete začať umývať riad aj keď ste mimo domova alebo cez aplikáciu stiahnuť ďalšie umývacie programy.
Rameno CornerIntense dosiahne až do rohov umývačky. Vďaka tomu je riad umytý, nech ho dáte v spodnom koši kamkoľvek.

SelfDryAutomatické otvorenie dverí SelfDry umožňuje uniknutie prebytočnej vlhkosti z priestoru umývačky po skončení programu. Vďaka tomu je riad skôr suchý a je pripravený na uloženie.

V umývačkách Beko je špeciálny držiak na vysoký riad a fľaše, ktorý je doplnený o systém trysiek naviac. Vďaka nim sa voda s umývacím prostriedkom dostane do všetkých miest vo vnútri fľaše alebo riadu a nie je potrebné potom ich dno dočisťovať ručne kefou.
Ak sa ponáhľate, skráťte si zvolený program. Funkcia Fast + dokáže zrýchliť umývací program až trojnásobne.

Príborová priehradkaPríborová priehradka poskytuje dostatok priestoru pre rozloženie príborov a drobného riadu a je vybavená aj vlastným sprchovaním. Vďaka priehradke sa tak v spornom koši uvoľní ďalšie miesto pre veľké nádoby.

Upravte výšku horného koša pohodlne, bez toho aby ste museli umývačku preusporiadávať. Kôš Acrobat je možné nastaviť do troch rôznych výšok aj vo chvíli, keď je plný riadu. Pomocou stlačení klapky na každej strane uvoľníte aretáciu koša a môžete ho posunúť hore a dole.

ProSmart ™ invertorový motor je tým správnym srdcom umývačky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie umývačky po niekoľko rokov.

Parametre:
| Maximálna hlučnosť | 42 dB |
|---|---|
| Počet programov | 6 |
| Počet súprav riadu | 15 |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Farba | nerez |
|---|---|
| Hmotnosť | 50.5 Kg |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Smart | Áno |
|---|---|
| Značka | Beko |
| Maximálna hlučnosť | 42 dB |
|---|
| Trieda energ.účinnosti | A |
|---|---|
| Technológia smart ovládania | Wifi |
| Smart (ovládanie mobilom) | Áno |
| Smart aplikácia | HomeWhiz |
| Automatické otváranie dverí | Áno |
| Detská poistka | Áno |
|---|---|
| Počet programov | 6 |
| Odložený štart | Áno |
| Doba cyklu | 240 min. |
| AquaStop funkcia | Nie |
| Počet súprav riadu | 15 |
| AquaSensor funkcia | Nie |
| Indik. zostávajúceho času | Áno |
| Spotreba vody na cyklus | 9.9 L |
|---|---|
| Trieda účin.sušenia | A |
| Ročná spotreba energie | 55 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov | 55 kWh |
| Značka | Beko |
| Energetická trieda | A |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 28670 | 0 |
| Krupina | 28670 | 0 |
| Lučenec | 28670 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie