Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Miesto merania: na paži, Komunikace s mobilním telefonem: áno
| Automatické natlakovanie manžety: | áno |
|---|---|
| Grafické znázornenie meraných hodnôt: | nie |
| Merané hodnoty: | diastolický tlak, pulz, systolický tlak |
| Miesto merania: | na paži |
| Počet merania v pamäti: | 199 |
| Obvod manžety: | 22-42 cm |
| SMART: | áno |
| Šírka: | 12.5 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Hĺbka: | 2.5 cm |
| Značka | Eta |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29466 | 2 |
| Krupina | 29466 | 2 |
| Lučenec | 29466 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie