Prihláste sa alebo zaregistrujte.
SMART TV s Full HD rozlíšením, uhlopriečkou 108 cm, Android TV, Wi-Fi, HDR, 700Hz PPI
LED televízia JVC LT-43VAF3335 prináša neuveriteľný zážitok zo sledovania. Vďaka mnohým funkciám a špičkovým technológiám sa môžete tešiť na jasný a čistý obraz sprevádzaný kvalitným audiom . Okrem toho budete môcť využiť nespočet možností, ktoré šikovné televízory ponúkajú.
Full HD rozlíšenie sa postará o pozoruhodné detaily, technológia Direct LED vylepší kontrast aj ostrosť a 700 Hz PPI zaistí perfektnú plynulosť obrazu. Vy si tak budete môcť vychutnať svoje obľúbené filmy, seriály alebo športové prenosy v skvelej kvalite a sledovanie 43" uhlopriečky potom dostane úplne iný rozmer.

Prítomnosť HDR podpory (High Dynamic Range) ocenia oko každého diváka. Táto technológia má na svedomí vysoký dynamický rozsah obrazu, ktorý v jasných aj tmavých scénach vykreslí ešte dokonalejšie detaily. Vás tak čaká realistickejší a intenzívnejší vizuálny zážitok.
Okrem vysokej prenosovej rýchlosti ponúknu podporou ALLM , teda režimu automatickej nízkej latencie, aj podporu funkcie eARC pre prenos zvuku do soundbaru v najvyššej kvalite vrátane Dolby Atmos .
Záruku pohodlného ovládania TV a celkovej užívateľskej spokojnosti predstavuje operačný systém Android TV 11 . Ten okrem jednoduchej navigácie umožňuje prístup k Obchodu Play, ponúkajúci nespočetné množstvo aplikácií, hier, a predovšetkým obľúbené streamovacie platformy ako O2 TV, Netflix, HBO či Disney+

Pre chytré televízie je samozrejmá možnosť využívania integrovanej Wi-Fi, Bluetooth či vstavaného Chromcastu, vďaka ktorému ľahko prenesiete obsah z iného zariadenia na obrazovku televízie. K dispozícii vám bude aj funkcia Screen and Share a HbbTV, ktorá umožňuje preskúmať obsah spojený s televíznym vysielaním, ako doplnkové informácie k programom alebo online súťaže.
Za kvalitou našich výrobkov si stojíme, a preto Vám radi poskytneme dlhšiu záručnú lehotu , ktorá je súčasťou balíčka prémiových služieb. Súčasťou je aj domáci servis pre uhlopriečky nad 49“, ktorý zahŕňa návštevu technika u Vás doma v prípade záručného zákroku. Pre získanie predĺženej 42-mesačnej záruky je nutná registrácia nákupu na www.jvc-tv.cz/guarantee-42/ .

| Šírka | 104.0 cm |
| Technológia displeja | LED |
| Šírka | 96.5 cm |
| Uhlopriečka obrazovky | 108 cm (43") |
| Výška | 67.0 cm |
| Výška | 60.0 cm |
| Hĺbka | 26.5 cm |
| Hĺbka | 15.5 cm |
| Rozlíšenie displeja | Full HD |
| Hmotnosť | 7,04 kg |
| Hmotnosť | 9,34 kg |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Frekvencia panelu | 50/60 Hz |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | HDR, HLG |
| Typ podsvietenia | Priama LED |
| Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming) | áno |
| Obraz v obraze (PIP) | áno |
| Multiview | áno |
| Ambilight | áno |
| Smart TV | znova |
| HbbTV (červené tlačidlo) | znova |
| Typ panelu | neuvádza |
| Tuner | DVB-C, DVB-S/S2, DVB-T2 (H.265) |
| Dvojitý tuner | áno |
| Operačný systém | Android TV |
| Wi-Fi | integrovaná |
| Internetový prehliadač | Opäť |
| Webové aplikácie | Netflix, YouTube, Prime Video, Skylink Live TV, Lepší.TV, Sledovani.tv, Twitch, Google Play, Kodi, Red Bull, Spotify, Kuki, VLC, HBO Max, Voyo, UEFA TV, Disney Plus, O2 TV, SkyShowtime, Antik TV, EUROSPORT Player, Rakuten TV, TikTok, Prima +, iVysílání, Magenta TV |
| DLNA | Opäť |
| Časový posun | áno |
| PVR (záznam na USB / HDD) | to je |
| Prehrávanie multimédií z USB / HDD | Opäť |
| Fast scan – automatické ladenie Skylink | Opäť |
| Integrovaný DVD prehrávač | áno |
| Ovládanie hlasom | to je |
| Šikovný ovládač | to je |
| Smart funkcie | Opäť |
| Bezdrôtové pripojenie | Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast |
| Herná TV | nie je optimálna |
| VŠEOBECNÉ | Opäť |
| VRR | áno |
| Herný režim | áno |
| Zvuk | Dolby Digital Plus, Dolby Audio Processing |
| Hudobný výkon | 16 W |
| Prémiové ozvučenie | áno |
| Komponentný | áno |
| HDMI 1.4 | 2 |
| HDMI ARC | Opäť |
| Počet USB | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| CI slot | Opäť |
| LAN (Ethernet) | Opäť |
| Scart | áno |
| PC vstup (VGA) | Opäť |
| Slúchadlový výstup | Opäť |
| Optický výstup | áno |
| Energetická trieda 2021 | A |
| Spotreba v bežnom režime | 42 kWh/1000 h |
| Spotreba v pohotovostnom režime | 0 W |
| Úsporný spotrebič | Opäť |
| Napájanie 12 / 24 V | áno |
| Odporúčaná minimálna sledovacia vzdialenosť | 2,5 m |
| Amazon Alexa | áno |
| Apple HomeKit | áno |
| Domovská stránka Google | Opäť |
| Vlastný systém | áno |
| Modelový rok | 2023 |
| Farba TV (rámika) | čierna |
| Farba zadnej strany TV | čierna |
| Barva stojanu TV | čierna |
| Umelá inteligencia | áno |
| Hotelový mód | áno |
| Rodičovský mód | Opäť |
| teletext | Opäť |
| Rozšírená záruka | JVC záruka 42 mesiacov |
| Distribúcia | oficiálna SR |
| Krajina pôvodu | Iná |
| Stojan | bočné nohy |
| Šírka stojana / rozstup nožičiek | 80,7 cm |
| Rozmer pre uchytenie (VESA) | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť bez podstavca | 6 kg |
| Výška bez podstavce | 56 cm |
| Šírka bez podstavca | 96 cm |
| Hĺbka bez podstavca | 9 cm |
| Značka | JVC |
| Uhlopriečka v palcoch | 43 |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29442 | 0 |
| Krupina | 29442 | 2 |
| Lučenec | 29442 | 3 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie