Prihláste sa alebo zaregistrujte.
SMART TV s HD Ready rozlíšením, uhlopriečkou 80 cm, Android TV 11, Wi-Fi, HDR, Bluetooth, 500Hz PPI

Operačný systém Android TV 11 je vašou vstupenkou do sveta zábavy. Obľúbený Netflix, HBO Max alebo YouTube, ale aj prehrávače VLC alebo KODI, streamovacie služby Twitch. Tisíce aplikácií dostupných v knižnici Google Play, s ktorými si televíziu prispôsobíte podľa svojich potrieb. Vďaka hlasovému vyhľadávaniu Google môžete pomocou diaľkového ovládača ľahko vyhľadať požadované informácie či obľúbený obsah.

HDR technológia (High Dynamic Range) označuje vysoký dynamický rozsah. Hlavnou výhodou je širší rozsah jasu, ktorý sa premietne do prepracovanejšieho zobrazenia detailov vo veľmi tmavých či svetlých scénach. Vďaka podpore HDR získate úchvatný kontrast a autentickejší obraz.

Vďaka Bluetooth môžete televíziu spárovať so svojimi bezdrôtovými slúchadlami a užiť si nerušené počúvanie. Prepojiť sa je možné s bezdrôtovou klávesnicou, reproduktorom či notebookom. S diaľkovým Bluetooth ovládačom s mikrofónom si navyše rýchlo navyknete na hlasové vyhľadávanie.

Pomocou vstavanej funkcie Chromecast bude zdieľanie obsahu z telefónu či notebooku hračkou. Na obrazovku televízora ľahko prenesiete fotografie, video či hudbu z pohodlia gauča. Funkcia podporuje ako operačný systém Android, tak iOS.

Za kvalitou našich výrobkov si stojíme, a preto Vám radi poskytneme dlhšiu záručnú lehotu, ktorá je súčasťou balíčka prémiových služieb. Súčasťou je aj domáci servis pre uhlopriečky nad 49“, ktorý zahŕňa návštevu technika u Vás doma v prípade záručného zákroku. Pre získanie predĺženej 42-mesačnej záruky je nutná registrácia nákupu na www.jvc-tv.cz/guarantee-42/ .
Parametre:
OBRAZ
Rozlíšenie HD READY (1366 x 768 pxl)
Uhlopriečka 80 cm (32")
500 Hz Index výkonu obrazu
Podsvietenie DIRECT LED
PRÍJEM SIGNÁLU / TUNERY
DVB-T2(HEVC H.265)/T (pozemný, terestriálny) tuner
DVB-S2/S (satelitný) tuner, Skylink Fast Scan
DVB-C (kabelový) tuner
PAL SECAM B/GD/KI/I' L/L'(analógový) tuner
SMART FUNKCIE
Operačný systém ANDROID TV 11
Obchod Play
Vstavaný Chromecast
NETFLIX, YouTube, Amazon Prime Video, HBO MAX, Disney+, VOYO, O2 TV a ďalšie aplikácie
HbbTV
Zdieľanie obrazovky
AVS - Audio Video Share
Vstavaná WiFi
ĎALŠIE FUNKCIE
Bluetooth
Hlasové vyhľadávanie
Prehliadač médií
EPG - sprievodca televíznymi programami
teletext
Rodičovská kontrola
ZVUK
Spracovanie zvuku Dolby
Dolby Digital Plus (E-AC3)
Priestorový zvuk
Ekvalizéry
Výstupný výkon 2 x 6 W
KONEKTORY
2 x HDMI vstup (v. 1.4)
1 x USB vstup (v. 2.0)
Kompozitní video/audio vstup
Slúchadlový výstup
Digitálny koaxiálny audio výstup
LAN - Ethernet
CI+ slot
PRÍSLUŠENSTVO
Diaľkový ovládač
OBECNÉ
Napájanie zo siete 220-240V/50Hz
Rozstup otvorov na upevnenie na stenu VESA 75 x 75 mm
| Technológia displeja | LED |
| Šírka | 73.0 cm |
| Šírka | 78.0 cm |
| Výška | 52.5 cm |
| Výška | 47.0 cm |
| Uhlopriečka obrazovky | 80 cm (32") |
| Hĺbka | 13.0 cm |
| Rozlíšenie displeja | HD Ready |
| Hĺbka | 16.5 cm |
| Technológia zobrazenia | LED |
| Hmotnosť | 5,32 kg |
| Hmotnosť | 4,09 kg |
| Frekvencia panelu | 50/60 Hz |
| Index spracovania obrazu | 500 Hz PPI |
| HDR (vysoko dynamický rozsah) | HDR |
| Typ podsvietenia | Priama LED |
| Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming) | Áno |
| Obraz v obraze (PIP) | Áno |
| Multiview | Áno |
| Ambilight | Áno |
| Smart TV | znova |
| HbbTV (červené tlačidlo) | znova |
| Typ panelu | A |
| Tuner | DVB-C, DVB-S/S2, DVB-T2 (H.265) |
| Dvojitý tuner | Áno |
| Operačný systém | Android TV |
| Wi-Fi | integrovaná |
| Internetový prehliadač | Opäť |
| Webové aplikácie | Netflix, YouTube, Prime Video, Skylink Live TV, Lepší.TV, Sledovani.tv, Twitch, Google Play, Kodi, Red Bull, Spotify, Kuki, VLC, HBO Max, Voyo, UEFA TV, Disney Plus, O2 TV, SkyShowtime, Antik TV, EUROSPORT Player, Rakuten TV, TikTok, Prima +, iVysílání, Seznam TV, Magenta TV |
| DLNA | Opäť |
| Časový posun | Áno |
| PVR (záznam na USB / HDD) | to je |
| Prehrávanie multimédií z USB / HDD | Opäť |
| Fast scan – automatické ladenie Skylink | Opäť |
| Integrovaný DVD prehrávač | Áno |
| Ovládanie hlasom | to je |
| Šikovný ovládač | to je |
| Smart funkcie | Opäť |
| Bezdrôtové pripojenie | Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast |
| Herná TV | nie je optimálna |
| VŠEOBECNÉ | Áno |
| VRR | Áno |
| Herný režim | Áno |
| Zvuk | Dolby Digital Plus, Dolby Audio Processing |
| Hudobný výkon | 12 W |
| Prémiové ozvučenie | Áno |
| Komponentný | Áno |
| HDMI 1.4 | 2 |
| HDMI ARC | Opäť |
| Počet USB | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| CI slot | Opäť |
| LAN (Ethernet) | Opäť |
| Scart | Áno |
| PC vstup (VGA) | Opäť |
| Slúchadlový výstup | Opäť |
| Optický výstup | Áno |
| Energetická trieda 2021 | A |
| Spotreba v bežnom režime | 26 kWh/1000 h |
| Spotreba v pohotovostnom režime | 0 W |
| Úsporný spotrebič | Opäť |
| Napájanie 12 / 24 V | Áno |
| Odporúčaná minimálna sledovacia vzdialenosť | 1,6 m |
| Amazon Alexa | Áno |
| Apple HomeKit | Áno |
| Domovská stránka Google | Opäť |
| Vlastný systém | Áno |
| Modelový rok | 2023 |
| Farba TV (rámika) | čierna |
| Farba zadnej strany TV | čierna |
| Barva stojanu TV | čierna |
| Umelá inteligencia | Áno |
| Hotelový mód | Áno |
| Rodičovský mód | Opäť |
| teletext | Opäť |
| Rozšírená záruka | JVC záruka 42 mesiacov |
| Distribúcia | oficiálna SR |
| Krajina pôvodu | Iná |
| Stojan | bočné nohy |
| Šírka stojana / rozstup nožičiek | 61 cm |
| Rozmer pre uchytenie (VESA) | 75 × 75 mm |
| Hmotnosť bez podstavca | 4 kg |
| Výška bez podstavce | 44 cm |
| Šírka bez podstavca | 73 cm |
| Hĺbka bez podstavca | 8 cm |
| Značka | Jvc |
| Uhlopriečka v palcoch | 32 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie