Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Dokonalý obraz a živé farby s QLED televízorom Hisense 40A5Q
Objavte dokonalý obraz a živé farby s QLED televízorom Hisense 40A5Q. Vychutnajte si filmy, seriály aj hry na 40" Full HD displeji s vysokým kontrastom. Technológia Noise Reduction a Depth Enhancer zabezpečí čistý obraz bez šumu. Dolby Atmos a DTS Virtual:X vytvoria pohlcujúci priestorový zvuk. Operačný systém VIDAA Smart TV umožní prístup k obľúbeným streamovacím službám.
| Kategória | Parametre |
|---|---|
| Model | 40A5Q |
| Typ | QLED televízor |
| Modelový rok | 2025 |
| Uhlopriečka | 40" / 100 cm |
| Rozlíšenie | Full HD 1920 × 1080 |
| Kvalita obrazu | HDR10 |
| LED podsvietenie | QLED |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Stojan | Bočné nohy |
| Operačný systém | VIDAA Smart TV |
| Aplikácie | Netflix, Disney+, HBO Max, Oneplay, YouTube, Apple TV, Skylink Live TV a ďalšie |
| TV tunery | DVB-T2, DVB-C2, DVB-S2 |
| CI slot | Áno |
| EKO senzor | Áno |
| Smart TV | Áno |
| Herné funkcie | Game Mode |
| Repro | 2.0, výkon 16 W |
| Konektory | HDMI 2×, USB, Jack 3,5 mm, RJ-45 |
| Komunikácia | Wi-Fi, Bluetooth, Racast, Chromecast, DLNA, Apple Airplay 2 |
| VESA uchytenie | 200 × 200 mm |
| Energetická trieda | F (HDR G) |
| Spotreba energie / 1000h | HDR 50 kWh, SDR 39 kWh |
| Rozmery (V׊×H) | 45 × 12 × nešpecifikované (cm) |
| Hmotnosť balenia | 7,9 kg |
| Značka | Hisense |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie