Tefal KO299830

Tefal | Rýchlovarné kanvice | Kód: 19537

Rýchlovarná kanvica

Dostupnosť
Skladom posledný kus
Posledný kus na predajni

Doručenie do 24-48 hodín.
24,90 €
20,75 € bez DPH
Príslušenstvo
+5,90 €
Záruka: 2 roky

Horúca voda počas okamihu, pohodlne a úsporne

 

Rýchlovarná kanvica Tefal Express je šikovným spotrebičom , ktorý využijete v každej domácnosti i kancelárii. Pohodlne a rýchlo s ňou pripravíte nielen horúcu vodu na kávu či čaj, vďaka svojmu modernému dizajnu sa stane aj praktickým doplnkom .

Jednoduché bezpečné používanie

 

Kanvica Tefal Express je vyrobená z čierneho plastu a disponuje manuálne vyklápacím vekom , ktoré zaručuje ako pohodlné plnenie vodou z kohútika , tak i jednoduché čistenie . Konzumácia znečistenej vody vám nehrozí vďaka filtru na nečistoty a vápenaté usadeniny , ktorý ide ľahko vybrať a očistiť.

 

Kanvicu Tefal Express naplníte presne takým množstvom vody, aké práve potrebujete, vďaka dobre viditeľnému ukazovateli umiestnenom po oboch bokoch . Pri nalievaní horúcej vody do hrnčekov voda z rýchlovarnej kanvice Tefal Express tečie priamo, nestrieka . Nehrozí vám, že sa popálite alebo treba niečo polejete!

Neplytvajte vodou, energiami ani peniazmi

 

Vodu na horúce nápoje môžete aj pre návštevy vďaka jej veľkej kapacite (1,5 litra) uvariť naraz, rovnako tak ako si v nej môžete pripraviť vodu iba pre jeden alebo dve šálky. Rýchlovarná kanvica Tefal Express je naozaj rýchlovarná a v spojení s možnosťou plnenia púhymi 250 mililitrami vody šetrí ako energiu, vodu i vaše peniaze .Dokonalá rýchlovarná kanvica

 

Kruhový podstavec kanvica Tefal Express sa stredovým kontaktom vám dovolia postaviť ju z akéhokoľvek uhla. Manipuláciu uľahčuje aj jej nízka váha a držadlo , ktoré vám do ruky padne úplne perfektne - či už ste pravák alebo ľavák .

 

Medzi ďalšie výhody rýchlovarné kanvice Tefal Express ďalej patrí napríklad zakrytá vykurovacia špirála a kontrolné svetlo svietiace keď je spotrebič zapnutý .

 

Parametre :

ECO - ukazovateľ 1 šálky (250 ml)

príkon 2200 W

materiál - čierny plast

kapacita 1,5 l

360 ° stredový kontakt / bezšnúrová

2 ukazovatele hladiny vody

250 ml minimálne plnenie vodou

vyklápacie veko

vyberateľný filter proti vápenatým usadeninám

kontrolné svetlo

obojstranný vodoznak

zakrytá zahrievacie špirála

Značka TEFAL

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som spokojný

Overený zákazník,

Výborný

Overený zákazník,

Dobre nám v obchode poradili a chladničku rýchlo doručili. Obchod odporúčam.

Overený zákazník,