Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Tyčový mixér Tefal Easychef
zaisťuje dokonalé výsledky pri príprave širokého radu receptov, s praktickými funkciami, ktoré uľahčia vaše každodenné varenie.
Výkon 450 W poskytuje rýchlu a účinnú výkonnosť.
Nastavenie dvoch rýchlostí a kvalitné čepele pre jemné a rovnomerné výsledky pokryjú všetky vaše potreby pri varení.
Mixér, ktorý sa ľahko používa, je navrhnutý pre každodenné používanie bez námahy a dokonalé výsledky, výkon 450 W pre rýchle a účinné
mixovanie je ideálny pre široký rad receptov, tento tyčový mixér má dve nastavenia rýchlosti (vrátane nastavenia funkcie TURBO), aby dokázal
spracovať akúkoľvek ingredienciu.
Ergonomické držadlo s textúrovaným povrchom pre pohodlné používanie a ľahké mixovanie, tyčový mixér, ktorý sa
ľahko čistí, s odnímateľnými časťami, ktoré môžete umývať v umývačke riadu, odolný dizajn s dvoma čepeľami ZELKROM pre mimoriadne výsledky,
Súčasťou výbavy sú tri kusy príslušenstva pre maximálnu všestrannosť: odmerka, sekáčik a šľahač
Parametre:
| Príkon | 450 W |
|---|---|
| Počet rýchlostí | 2 |
| Plynulá regulácia | Nie |
| Materiál nádoby | Plast |
| Šľahacia metla | Áno |
| Turbo režim | Áno |
| Výška | 26,2 cm |
| Šírka | 13,4 cm |
| Hĺbka | 25,1 cm |
| Značka | Tefal |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 23054 | 1 |
| Krupina | 23054 | 1 |
| Lučenec | 23054 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie