Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Príkon 2800 W, vertikálne naparovanie, odvápňovanie, anti-drip systém (proti odkvapkávaniu), rýchle nahriatie, bezpečnostné vypínanie, funkcia kropenia, použitie vody z kohútika
Vďaka spojeniu vyššieho výkonu pary je žehlenie rýchle a jednoduché
Exkluzívny systém zberača vodného kameňa
Hladká kĺzavá žehliaca plocha Durilium Airglide je odolná proti poškriabaniu
Príkon: 2800 W
rýchle zahriatie
Mimoriadne výkonné naparovanie 260 g / min
Vyrovná aj tie najodolnejšie záhyby
Parný výkon: 50 g / min
Funkcia proti odkvapkávaniu udržuje látku nepoškodenú a chránenú
Funkcia automatického vypnutia
Eco režim
Presná špička
Parametre:
| Konštantná para | 50 g/min |
|---|---|
| Parný ráz | 260 g/min |
| Žehliaca plocha | Durilium Airglide |
| Zvislé naparovanie | Áno |
| Drip-stop | Áno |
| Odvápňovanie | Áno |
| Objem nádržky na vodu | 270 ml |
| Bezpečnostné vypínanie | Áno |
| Príkon | 2 800 W |
| Značka | Tefal |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie