Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Výkonný motor s príkonom 2400W, nepretržitý výstup pary s rýchlosťou 35 g/min, parný raz s rýchlosťou 165 g / min
Výkonný motor s príkonom 2400W
Nepretržitý výstup pary s rýchlosťou 35 g/min
Parný raz s rýchlosťou 165 g / min aj na odolné záhyby
Veľká nádržka na vodu s objemom 270 ml
Dobrá kĺzavosť s keramickou žehliacou doskou
Anti Drip ochrana proti odkvapkávaniu
10 rokov jednoduchej opraviteľnosti
Parametre:
| Konštantná para | 35 g/min |
|---|---|
| Parný ráz | 165 g/min |
| Žehliaca plocha | Keramika |
| Zvislé naparovanie | Áno |
| Drip-stop | Áno |
| Odvápňovanie | Áno |
| Objem nádržky na vodu | 270 ml |
| Bezpečnostné vypínanie | Áno |
| Príkon | 2 400 W |
| Výška | 18 cm |
| Šírka | 14,2 cm |
| Hĺbka | 33,2 cm |
| Farba | Biela/Modrá |
| Značka | Tefal |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 26458 | 2 |
| Krupina | 26458 | 0 |
| Lučenec | 26458 | 2 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 26458 | Skladom | 29,90 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 26458 | 2 ks |
| Krupina | 26458 | 0 ks |
| Lučenec | 26458 | 2 ks |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




