Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Sklenená platforma kuchynskej váhy Optiss na 5 kg / 1 g s obrázkami cupcake, 2 LR03 AAA batérie sú priložené pre možnosť okamžitého použitia
Sklenená platforma kuchynskej váhy Optiss na 5 kg / 1 g s obrázkami cupcake
Vysoká váživosť: dostatočná pre akýkoľvek recept
Ideálna pre pečenie, kde je presné váženie zásadné
Šetrí čas a znižuje spotrebu riadu a tým i nutnosť upratvania: inteligentná funkcia TARA pre jednoduché váženie v tej istej nádobe
Už žiadne pochybenie pri prevode jednotiek: jednoducho prepína medzi meraním hmotnosti suchých a tekutých surovín
Jednoducho sa uchovává vďaka tenkému designu a zásuvnému očku na zavesenie
2 LR03 AAA batérie sú priložené pre možnosť okamžitého použitia
Parametre:
| Max. nosnosť | 5 kg |
|---|---|
| Dovažovanie | Áno |
| Presnosť váženia | 1 g |
| Napájanie | Batéria |
| Výška | 21,5 cm |
| Šírka | 17,5 cm |
| Hĺbka | 2,2 cm |
| Farba | Biela |
| Značka | Tefal |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27087 | 1 |
| Krupina | 27087 | 1 |
| Lučenec | 27087 | 0 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie