Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Sušičky Beko sú navrhnuté tak, aby spotrebovali čo najmenej energie. Šetria tak nielen vaše peniaze, ale aj životné prostredie.
Tepelné čerpadlo EcoGentle ™ umožňuje sušenie pri nižšej teplote. To má vplyv nielen na kvalitu oblečenia, pretože nestráca svoj tvar a farbu, ale aj na nižšiu spotrebu energie.
ProSmart ™ invertorový motor je tým správnym srdcom sušičky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie sušičky po niekoľko rokov.
Možnosť dokúpenia vonných kapsúl FreshCaps, ktoré sú ideálne miesto aviváže pre zjemnenie a prevoňanie bielizne počas sušenia. Vystačí na 30 cyklov sušenia a je možné si vybrať z troch vôní - Fresh, Floral a Ocean.
Parametre:
| Rozmery - výška: | 84.6 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 59.9 cm |
| Kapacita sušenia: | 8 kg |
| Typ dverí: | Priehľadné |
| Filter: | Áno |
| Čerpadlo: | áno |
| Hlučnosť: | 64 dB |
| Osvetlenie bubna: | áno |
| Možnosť napojenia na vodovodný odpad: | áno |
| Samočistiaci kondenzátor: | nie |
| Energetická trieda: | C |
| Počet programov sušenia: | 15 |
| Posun štartu: | áno |
| Detská poistka: | áno |
| Displej: | Ukazovateľ zvyšného času |
| Značka | Beko |
| Energetická trieda | C |
| Kapacita sušenia | 8 kg |
| Hĺbka výrobku | od 50 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 28765 | 0 |
| Krupina | 28765 | 0 |
| Lučenec | 28765 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie