Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Sušička bielizne, Energetická trieda C, Kapacita 8 kg bielizne
Sušička bielizne Beko B5T682530MCSHBC v čiernej farbe s tepelným čerpadlom EcoGentle poskytne kapacitu pre 8 kg bielizne. K dispozícií má 15 programov vrátane parného programu SteamCure. Disponuje dotykovým ovládaním, invertorovým motorom ProSmart a AquaWave bubnon.
S parnou funkciou SteamCure môžete osviežiť oblečenie a odstrániť z neho pachy bez zbytočného prania. Pomôže tiež s vyrovnaním pokrčenej bielizne pre ľahšie žehlenie.
Tepelné čerpadlo EcoGentle™ umožňuje sušenie pri nižšej teplote. To má vplyv nielen na kvalitu oblečenia, pretože nestráca svoj tvar a farbu, ale aj na nižšiu spotrebu energie.
ProSmart ™ invertorový motor je tým správnym srdcom sušičky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie sušičky po niekoľko rokov.
Vďaka automatickej ochrane proti pokrčeniu nemusíte po skončení sušenia vybrať bielizeň zo sušičky hneď. Sušička pohybuje bubnom až 8 hodín po skončení sušenia a obmedzuje tým pokrčenie bielizne.
U sušičiek Beko môžete otočiť smer otvárania dverí jednoduchým prehodením pántov. Otváranie sušičky je tak možné kedykoľvek prispôsobiť inému umiestneniu.
Osvetlenie bubna pomôže vybrať skutočne všetko zo sušičky. Aj zatúlanú ponožku alebo spodnú bielizeň.
Špeciálny vzor nerezového bubna AquaWave® je navrhnutý tak, aby bol šetrný k textilu, ale pritom umožnil dôkladné vypranie aj tej najjemnejšej látky.

Parametre:
| Hĺbka | 60 cm |
|---|---|
| Vstavaný displej | Áno |
| Kapacita bubna
|
8 Kg |
| Trieda energ.účinnosti
|
C |
| Systém sušenia | Tepelné čerpadlo |
| Typ sušenia | Tepelné čerpadlo |
| Maximálna hĺbka
|
65 cm |
| Farba | sivá |
|---|---|
| Hmotnosť | 45.5 Kg |
| Šírka | 59.8 cm |
| Výška | 84.6 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Maximálna hĺbka
|
65 cm |
| Vstavaný displej | Áno |
|---|
| Smart
|
Nie |
|---|---|
| Značka | Beko |
| Kapacita bubna
|
8 Kg |
|---|---|
| Odložený štart
|
Áno |
| Programy sušenia | Bavlna |
| Systém sušenia | Tepelné čerpadlo |
| Typ sušenia | Tepelné čerpadlo |
| Možnosť pripojenia na odpad | Áno, príslušenstvo v balení |
| Trieda energ.účinnosti
|
C |
|---|---|
| Jazyk ovládacieho panela | čeština |
| Smart (ovládanie mobilom)
|
Nie |
| Dizajn skrine | voľnestojací |
|---|---|
| Systém ovládania | Otočné + dotykové |
| Systém vkladania | predným plnením |
| Hlučnosť (sušenie) | 64 dB |
|---|
| Značka | Beko |
| Energetická trieda | C |
| Kapacita sušenia | 8 kg |
| Hĺbka výrobku | od 50 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29928 | 0 |
| Krupina | 29928 | 1 |
| Lučenec | 29928 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie