Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Úsporná kondenzačná sušička vďaka tepelnému čerpadlu je šetrná k bielizni, ale aj k vašej peňaženke. Vďaka funkcii IronFinish bielizeň nielen usuší, ale tiež odstráni pokrčenie a cez aplikáciu HomeWhiz môžete vytvoriť a stiahnuť ďalšie programy. ProSmart™ invertorový motor sa postará o dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku a vďaka vnútornému osvetleniu bubna sa už nezatúla žiadna ponožka.
Program IronFinish vás ušetrí otravného žehlenia. Bielizeň nielen usuší, ale odstráni aj pokrčenie. Môžete si tak rovno obliecť čisté a voňavé tričko, bez toho aby ste museli vyťahovať žehličku.
HomeWhiz je aplikácia, cez ktorú môžete stiahnuť alebo vytvoriť ďalšie sušiace programy, zistiť čo a ako najlepšie vyprať, alebo ovládať sušičku na diaľku.
Tepelné čerpadlo EcoGentle ™ umožňuje sušenie pri nižšej teplote. To má vplyv nielen na kvalitu oblečenia, pretože nestráca svoj tvar a farbu, ale aj na nižšiu spotrebu energie.
V dnešnej dobe, kedy sa cena energie výrazne mení, viac ako kedykoľvek predtým sa vyplatí mať doma úsporné spotrebiče. Predsa len bez práčky alebo chladničky sa neobíde žiadna domácnosť a nedajú sa nijak nahradiť. Spotrebiče Beko z najúspornejších energetických tried vám pomôžu udržať skromný účet za elektrinu, aby ste nemuseli uskromňovať potreby svojej domácnosti.
ProSmart ™ invertorový motor je tým správnym srdcom sušičky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie sušičky po niekoľko rokov.
Automatická ochrana proti pokrčeniu pohybuje bubnom až 8 hodín po skončení sušenia, ak nemôžete usušenú bielizeň vybrať hneď. Tým sa obmedzí pokrčenie.
Sušičky Beko je možné pripojiť na odpad ako práčku. Sušička tak kondenzovanú vodu vypúšťa rovno do odpadu, takže odpadá vylievanie zásobníka na vodu zo sušenia.
U sušičiek Beko môžete otočiť smer otvárania dverí jednoduchým prehodením pántov. Otváranie sušičky je tak možné kedykoľvek prispôsobiť inému umiestneniu.
Osvetlenie bubna pomôže vybrať skutočne všetko zo sušičky. Aj zatúlanú ponožku alebo spodnú bielizeň.

Sušička (Tepelné čerpadlo, 8 kg)






Senzory sušenia
Chytré senzory pre šetrné sušenie
Senzory sušenia neustále kontrolujú zvyškovú vlhkosť v bielizni a teplotu sušenia podľa nastaveného programu. Sušenie preto netrvá zbytočne dlho a je šetrné k textíliám.

IronFinish
Usuší a vyžehlí oblečenie za vás
Voda a para dávkovaná počas sušenia v správny čas plne nahradí žehličku. Odstráni pokrčenie, takže oblečenie vyberiete suché a bez nutnosti žehlenia. Program IronFinish ušetrí veľa času najmä pri každodennom praní oblečenia, pretože sa hodí na tričká, polotričká, blúzky aj na bežne nosené nohavice. Vysuší a "vyžehlí" až 3 kg bielizne.

Úsporný režim
Šetrná sušička k životnému prostrediu aj k peňaženke
Sušičky Beko sú navrhnuté tak, aby spotrebovali čo najmenej energie. Šetria tak nielen vaše peniaze, ale aj životné prostredie.

EcoGentle™
Nižšia spotreba a oblečenie ako nové
Tepelné čerpadlo EcoGentle ™ umožňuje sušenie pri nižšej teplote. To má vplyv nielen na kvalitu oblečenia, pretože nestráca svoj tvar a farbu, ale aj na nižšiu spotrebu energie.
Parametre:
Výkon a spotreba
| Napájacie napätie | 230 - 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Reverzné otáčanie bubna | Áno |
Programy
| Program 13 | Program Mix |
| Program 14 | Steam Refresh |
| Program 15 | Ready to Wear (Shirts) |
| Program 12 | Program Džínsy |
| Počet programov | 15 |
| Program 1 | Bavlna |
| Program 2 | Program Bavlna Eco sušenie |
| Program 3 | Syntetika |
| Program 4 | Program vlna |
| Program 5 | Tichý program |
| Program 6 | Program Lôžkoviny / Perové oblečenie |
| Program 7 | Programy na stiahnutie |
| Program 8 | Časový program |
| Program 9 | Hygienické osvieženie |
| Program 10 | Hygienické sušenie |
| Program 11 | Program Xpress Super Short |
Funkcie
| Funkcia | Úroveň vysušenia |
| Funkcia | Vnútorné osvetlenie bubna |
Technológie
| ProSmart™ Invertorový Motor | Áno |
| Filter na zachytenie vlákien | Áno |
| Vonné kapsule | Voliteľné |
Dizajn
| AquaWave® | Áno |
| Umiestnenie nádoby na vodu | Hore |
| Osvetlenie bubna | DC LED |
| Typ dverí | s možnosťou otočenia otvárania |
| Materiál vnútorného bubna | Nerez |
| Priame vypúšťanie | Áno |
Rozmery a hmotnosť
| Čistá hmotnosť | 45 kg |
| Výška balenia | 88.5 cm |
| Šírka balenia | 65 cm |
| Hĺbka balenia | 63 cm |
| Hmotnosť zabaleného produktu | 46 kg |
| Hĺbka dosky | 52.1 cm |
Bezpečnosť
| Detský zámok | Áno |
| Ukazovateľ detského zámku | Áno |
| Ukazovateľ plnej nádoby na vodu | Áno |
| Ukazovateľ čistenia filtra | Áno |
| Ukazovateľ čistenia kondenzátora | Áno |
| Zvukový signál konca cyklu | Áno |
| Program na stiahnutie 3 | Outdoor/Sports (Goretex) |
| Spôsob pripojenia HomeWhiz® | Wifi |
| Program na stiahnutie 1 | Program Lůžkoviny |
| Program na stiahnutie 2 | Lingerie |
| Program na stiahnutie 4 | Fashion |
| Program na stiahnutie 5 | Program Osušky |
Hlavné vlastnosti
| Technológia sušenia | s tepelným čerpadlom |
| Senzory sušenia | OptiSense® |
| Výška | 84.6 cm |
| Šírka | 59.8 cm |
| Hĺbka | 60.5 cm |
| Typ displeja | Digitálny displej |
| Odložený program | Flexibilní odložení programu (0 h - 24 h) |
| Farba | Biela |
| Kapacita sušenia | 8 kg |
| Hlučnosť | 63 dBA |
| EAN Code | 8690842528460 |
| Produktové číslo | 7188236820 |
| Trieda en. účinnosti | C |
| Značka | Beko |
| Energetická trieda | C |
| Kapacita sušenia | 8 kg |
| Hĺbka výrobku | od 50 cm |
Všetko ok
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie