Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Počet sušiacich plátov: 5, Príkon: 380, Regulácia teploty: áno
| Otáčajúce sa sušiace pláty: | nie |
|---|---|
| Počet sušiacich plátov: | 5 |
| Príkon sušičky ovocia: | 380 W |
| Regulácia teploty: | áno |
| Timer/Časovač: | áno |
| Šírka: | 29.5 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Hĺbka: | 29.5 cm |
| Značka | Eta |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29468 | 1 |
| Krupina | 29468 | 0 |
| Lučenec | 29468 | 1 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 29468 | Skladom | 59,90 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29468 | 1 ks |
| Krupina | 29468 | 0 ks |
| Lučenec | 29468 | 1 ks |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




