Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Kombinovaný sporák s funkciou pary / 4 plynové horáky s poistkami STOP GAS / LIATINOVÁ dvojdielna mriežka STABIL PLUS / INTEGROVANÉ zapaľovanie horákov / DIGITÁLNY dotykový časový spínač s hodinami / multifunkčná rúra – 11 spôsobov ohrevu, rýchly predohrev rúry, program PIZZA, program pre HOTOVÉ A MRAZENÉ JEDLÁ, program TEPLOVZDUŠNÉ FRITOVANIE BEZ TUKU / ECO CLEAN – funkcie na čistenie rúry / objem rúry 71 l / vedenie v rúre – drôtené vodidlá plechov / výsuvné teleskopické rošty/1 úroveň / tlmené dovieranie dvierok / energetická trieda – A / nerez / príslušenstvo: 1x rošt, 1x XXL hlboký pekáč, 1x plytký plech
Kombinovaný sporák Mora K 8668 B1X6, v šírke 60 cm, v nerezovom prevedení s multifunkčnou rúrou v objeme 71 l Vás prekvapí energeticky úspornou triedou A. Plynové horáky s poistkami STOP GAS a integrovaným zapaľovaním sú kryté dvojdielnou mriežkou STABIL PLUS, ktorá zaisťuje vo všetkých smeroch. Vďaka digitálnemu časovému spínaču s hodinami sa Vám už nikdy nespáli obed, táto praktická funkcia Vám prinesie mnoho úžitku. Je možné nastaviť odložený štart a ukončenie pečenia, iba ukončenie pečenia a minútka, samozrejmosťou je nastavený aktuálny čas. Disponuje funkciou pary, ktorú ocenia predovšetkým priaznivci zdravej výživy. Pripravíte s ňou jedlá rýchlo a šetrne, takže si zachovajú maximum vitamínov a stopových prvkov. Ďalej je rúra vybavená 11 programami na pečenie, ktoré sú navrhnuté presne podľa potrieb konkrétnych jedál. Vykúzlite napríklad výbornú pizzu ako z talianskej reštaurácie (program Pizza), pomaly upečiete pečienku a efektívne rozmrazíte hotové porcie jedla. Pokiaľ si radi pochutnávate na hranolkách alebo kuracích nugetách, ale nedopriate si ich tak často kvôli vysokej kalorickej hodnote, môžete tiež skúsiť program pre teplovzdušné fritovanie bez tuku. Hotové jedlá väčšinou volíme vtedy, keď nás tlačí čas. Zvykli ste si, že predhriatie rúry trvá celú večnosť? Na to teraz zabudnite. Táto rúra sa predhreje na 200 ˚C do 5 minút, čo je oveľa rýchlejšie, než býva zvykom. Nové bezpečné závesy dvierok zaručujú bez Vašej asistencie veľmi tiché a šetrné zatváranie dvierok rúry. Na zvýšenie komfortu obsluhy je rúra vybavená teleskopickým výsuvom, ktoré umožní bezpečnú manipuláciu s pripravovaným jedlom bez toho, aby ste ho museli z rúry vytiahnuť. V spodnej časti sporáka je praktický úložný priestor, do ktorého ľahko uložíte príslušenstvo v podobe roštu, plytkého plechu a MAXI pekáča XXL s objemom až 8 l. Perfektné vyčistenie vnútorného priestoru po každom pečení zaistí funkcia ECO CLEAN, vďaka ktorej odstránite aj väčšie nečistoty bez nutnosti použiť čistiaci prostriedok.
| Výška | 85 cm |
|---|---|
| Šírka | 60 cm |
| elektrický gril - malý | nie |
| horné teleso s ventilátorom | nie |
| horné vyhrievacie teleso | nie |
| jemné, pomalé a rovnomerné pečenie | nie |
| ohrev tanierov | nie |
| spodné a kruhové teleso s ventilátorom | nie |
| spodné teleso s ventilátorom | nie |
| spodné vyhrievacie teleso | nie |
| farba | nerez |
| osvetlenie rúry | Osvětlení trouby - Ano |
| vedenie plechu v rúre | teleskopický výsuv 1x |
| hĺbka | 60 |
| hmotnosť | 49,1 kg |
| menovitý príkon | 3,3 kw |
| počet varných zón | 4 |
| počet varných mriežok | 2 |
| počet plynových horákov | 4 |
| detský zámok | nie |
| plynový termostat - ikona | nie |
| typ odkladacieho priestoru | zásuvka |
| materiál varnej mriežky | litina |
| typ varnej mriežky | STABIL PLUS |
| príklop sporáka | nie |
| Značka | Mora |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie