Orava MS-707

ORAVA | Hi-Fi systémy | Kód: 21886

+diaľkové ovládanie

Dostupnosť
Nedostupné
Tovar je momentálne nedostupný, čaká sa na jeho naskladnenie.

Môžete využiť funkciu "Strážny pes", ktorý vás automaticky informuje na Váš e-mail v momente, keď bude tovar naskladnený.
76,00 €
63,33 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Aktívny 2.1 kanálový reproduktorový systém s USB / Bluetooth rozhraním a SD / MMC slotom.Spríjemnite si chvíle počúvaním hudby a naplno si vychutnávajte vaše obľúbené skladby. Mikrosystém MS-707 v drevenej konštrukcii sa stane dizajnovým doplnkom vašej domácnosti. Iste oceníte skvelú kvalitu zvuku, bezdrôtové ovládanie a prehľadný LCD displej. Pre kvalitné počúvanie slúži dvojica reproduktorov s celkovým výkonom 36 W, ktoré poskytnú čistý a dynamický zvuk.

Samozrejmosťou je regulácia vysokých a hlbokých tónov. Širokopásmový reproduktorový systém umožňuje prehrávanie WMA / MP3 z USB / SD zariadenia.Systém podporuje BLUETOOTH A2DP, ktorým možno spárovať toto zariadenie s inými zariadeniami disponujúcimi rovnakým profilom (telefón, tablet, počítač atď.) Na prehrávanie vašich obľúbených rádiových staníc je k dispozícii FM tuner.

Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou populárnych "koliesok" na prednom paneli a pre väčšie pohodlie pri ovládaní je v balení aj diaľkový ovládač. Je vybavený USB vstupom, zabudovanou čítačkou SD / MMC kariet a LINE IN konektory pre pripojenie externého zdroja zvuku.

Technické parametre:- napájanie: 230V ~ 50Hz, 35 W- výstupný výkon: 36 W (RMS) (2 x 10 W + 1 x 16 W)- regulácia vysokých a hlbokých tónov- diaľkové ovládanie

Značka ORAVA

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.