Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Prevedenie: Šikmý • Vyhotovenie: Pevné • Možnosti vývodu vzduchu: Recirkulácia cez filter, Do komína • Ovládanie : Mechanické • Rozmery - šírka: 60 cm • Farba: Čierna • Max. výkon odsávania : 310 m³/hod
| Typ odsávača | Šikmý |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 87.8 cm |
| Hĺbka | 33.3 cm |
| Trieda energetickej účinnosti | C |
| Hlučnost při minimálním odsávání | 47 dBA |
| Hlučnost při maximálním odsávání | 61 dBA |
| Kapacita minimálního odsávání | 130 m³/h |
| Počet úrovní výkonu | 3 |
| Farba | Černá |
| Produktová séria | b300 |
| Maximální kapacita odsávání | 310 m³/h |
| Ovládanie | Mechanické tlačidlové ovládanie |
| Typ osvetlenia | LED osvetlenie |
| Počet žiaroviek osvetlenia | 2 |
| Svetelná žiarovka | 3 W |
| Dizajn filtra | Kovový perimetrický filter |
| Uhlíkové filtry | Volitelné |
| Filtre s možnosťou umývania v umývačke | Ano |
| Počet tukových filtrov | 1 |
| Fluid Dynamics (Motor) Efficiency Class | E |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Trieda účinnosti filtrácie tukových častíc | D |
| Spotreba - maximálny výkon | 121 W |
| Priemerná ročná spotreba energie (kWh/rok) | 61.3 kWh |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Šírka | 59.6 cm |
| Čistá hmotnosť | 7.15 kg |
| Výška balenia | 52 cm |
| Šírka balenia | 70 cm |
| Hĺbka balenia | 48 cm |
| Hmotnosť zabaleného produktu | 10.1 kg |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 25015 | 0 |
| Krupina | 25015 | 0 |
| Lučenec | 25015 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie