Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Komínový odsávač
Parametre:
| Prevedenie: | Šikmý |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Mechanické |
| Rozmery - výška: | 34 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 65 cm |
| Farba: | Čierna |
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : | 3 stupne výkonu (131-167-310 m3/hod) |
| Vývody vzduchu: | Horný |
| Max. výkon odsávania : | 310 m³/hod. |
| Hlučnosť : | 47-53-61 dB |
| Počet tukových filtrov: | 1 |
| Počet uhlíkových filtrov: | 2 (nie je súčasťou balenia) |
| Typ uhlíkového filtra : | UF-25 |
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | LED |
| Napätie : | 220 V |
| Energetická trieda: | C |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 25014 | 0 |
| Krupina | 25014 | 1 |
| Lučenec | 25014 | 0 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 25014 | Skladom posledný kus | 249,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 25014 | 0 ks |
| Krupina | 25014 | 1 ks |
| Lučenec | 25014 | 0 ks |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




