Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Podskrinkový digestor Beko CFB 5432 W v bielej farbe s max. hlučnosťou 69 dB je zaradený do energetickej triedy D. Je vhodný pre montáž pod kuchynskú skrinku nad varné miesto v kuchyni s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu (s vloženým vhodným uhlíkovým filtrom). Odsávač má tri výkonové stupne. Maximálny výkon odsávania dosahuje 295 m³/h. Pracovné miesto pod odsávačom je osvetlené prostredníctvom LED žiaroviek. Je vybavený 1 filtrom pre zachytávanie tuku. Šírka odsávača Beko CFB 5432 W je 50 cm.
Podskrinkový digestor
Podskrinkový digestor Beko CFB 5432 W je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania. Maximálny výkon odsávania dosahuje 295 m³/h. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter Beko UF-4 pre digestory s dátumom výroby od februára 2019 (SN 19xxxxxx02 a viac) uhlíkový filter Beko UF -28 (nie je súčasťou balenia). Je potrebné ho zakúpiť zvlášť.
Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek a za maximálne optimálnych podmienok. Kvalitný odsávač pár je mimoriadne účinným a spoľahlivým pomocníkom pri varení. Disponuje LED osvetlením, ktoré vám výrazne uľahčí varenie pokrmov. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a varenie chutných jedál bude výrazne jednoduchšie. Prevádzka odsávača je veľmi tichá 56 - 69 dB.
Odsávač je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 50 cm. Má povrchové prevedenie v bielej farbe. Má 3 rýchlostné stupne. S digestorom, ktorý je vybavený 1 tukovým filtrom bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách.

Parametre:
| Šírka | 50 cm |
|---|---|
| Maximálna hlučnosť | 69 dB |
| Trieda energ.účinnosti | D |
| Typ digestora | odťah+recirkulácia |
| Maximálny výkon odsávania | 295 m3 |
| Počet motorov | 1 |
| Farba | biela |
|---|---|
| Hmotnosť | 6.03 Kg |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 15 cm |
| Hĺbka | 52.7 cm |
| Hlučnosť (nízka rýchlosť) | 61 dB |
|---|---|
| Hlučnosť (stredná rýchlosť) | 66 dB |
| Hlučnosť (vysoká rýchlosť) | 69 dB |
| Maximálna hlučnosť | 69 dB |
| Typ tukového filtra | Metal |
|---|---|
| Počet tukových filtrov | 1 |
| Smart | Nie |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 295 m3 |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Počet motorov | 1 |
| Min.vzdial. od el.var.dosky | 65 cm |
| Min.vzdial.od plyn.var.dosky | 70 cm |
| Vhodný uhl. filter | UF-28 |
| Potrebný počet uhl. filtrov | 1 |
| Značka | Beko |
| Trieda energ.účinnosti | D |
|---|
| Celková spotreba | 64.3 kWh |
|---|
| Typ ovládania | mechanické |
|---|---|
| Typ digestora | odťah+recirkulácia |
| Automatické spustenie | Nie |
|---|---|
| Typ osvetlenia | LED |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 10731 | 2 |
| Krupina | 10731 | 2 |
| Lučenec | 10731 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie