Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Tukové filtre odsávača Beko je možné ľahko vybrať a zacvaknúť ich späť. Veľkou výhodou je možnosť umytia v umývačke riadu, čím odpadá pracné drhnutie mastnoty.
Na varnú dosku nemusí byť vždy dobre vidieť, najmä ak digestor zacláňa prenikajúce svetlo. Osvetlenie Led Illumination® digestor jasne rozžiari, aby ste dobre videli, čo sa deje v hrncoch a panviciach.
Parametre:
| Maximálna hlučnosť | 61 dB |
|---|---|
| Trieda energ.účinnosti | C |
| Maximálny výkon odsávania | 300 m3 |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 26.3 Kg |
| Šírka | 31 cm |
| Výška | 87.5 cm |
| Hĺbka | 31 cm |
| Vstavaný displej | Nie |
|---|
| Smart | Nie |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 300 m3 |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Počet motorov | 1 |
| Min.vzdial. od el.var.dosky | 45 cm |
| Min.vzdial.od plyn.var.dosky | 65 cm |
| Výška komína (min.) | 87.5 cm |
| Výška komína (max.) | 111.5 cm |
| Vhodný uhl. filter | UF-25 |
| Potrebný počet uhl. filtrov | 1 |
| Značka | Beko |
| Maximálna hlučnosť | 61 dB |
|---|
| Materiál | kov |
|---|
| Trieda energ.účinnosti | C |
|---|
| Celková spotreba | 1.21 kWh |
|---|
| Typ ovládania | mechanické |
|---|---|
| Typ digestora | odťah+recirkulácia |
| Počet tukových filtrov | 1 |
|---|
| Automatické spustenie | Nie |
|---|
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 28696 | 0 |
| Krupina | 28696 | 0 |
| Lučenec | 28696 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie