Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Komínový digestor Beko BHCB93640B v čiernom prevedení s nerezovým komínom ponúka možnosť odsávania s odťahom alebo recirkuláciou. Ponúka 3 rýchlosti odsávania s maximálnym výkonom 645 m³/h. Maximálna hlučnosť odsávania dosahuje 68 dB.
Štýlový digestor Beko BHCB93640B v čierno-nerezovom prevedení je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania. Maximálny výkon odsávania dosahuje 645 m³/h pri hlučnosti 68 dB. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni.
Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter UF-31.
Komínový digestor disponuje veľmi praktickou funkciou Automatického vypnutia. Ak po varení potrebujete nechať odsávač pár ešte zapnutý, kľudne môžete. Po určitom čase sa sám automaticky vypne, takže nie je nutné myslieť na jeho vypnutie.
Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek a za maximálne optimálnych podmienok. Disponuje LED svetlom, ktoré vám výrazne uľahčí varenie pokrmov. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a varenie chutných jedál bude výrazne jednoduchšie.
Udržba tukových filtrov nebola ešte jednoduchšia. Stačí ich vložiť do umývačky riadu a zapnuť ju. Už žiadne drhnutie mastnoty. Filtre stačí ľahko vybrať, a násladne po umytí vložiť a zacvaknúť.
Parametre:
| Šírka | 89.6 cm |
|---|---|
| Maximálna hlučnosť | 68 dB |
| Maximálny výkon odsávania | 645 m3 |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 10.4 Kg |
| Šírka | 89.6 cm |
| Výška | 36.5 cm |
| Hĺbka | 38.6 cm |
| Vstavaný displej | Nie |
|---|
| Smart | Nie |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 645 m3 |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Počet motorov | 1 |
| Min.vzdial. od el.var.dosky | 65 cm |
| Min.vzdial.od plyn.var.dosky | 65 cm |
| Výška komína (min.) | 59 cm |
| Výška komína (max.) | 97 cm |
| Značka | Beko |
| Maximálna hlučnosť | 68 dB |
|---|
| Materiál | sklo |
|---|
| Trieda energ.účinnosti | A |
|---|---|
| Smart (ovládanie mobilom) | Nie |
| Celková spotreba | 48 kWh |
|---|
| Typ ovládania | elektronické |
|---|---|
| Typ digestora | odťah+recirkulácia |
| Počet tukových filtrov | 2 |
|---|
| Automatické spustenie | Nie |
|---|
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 26192 | 0 |
| Krupina | 26192 | 1 |
| Lučenec | 26192 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie