Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Skriňová mraznička / Mechanické ovládanie / Priestor na mrazenie: 1 dvierka, 2 zásuvky / Trieda energetickej účinnosti E / Biela
Praktická malá mraznička MORA MS 734 W v klasickom bielom prevedení disponuje 2 mraziacimi zásuvkami a 1 dvierkami. je ideálna voľba pre menšie domácnosti, kanceláriu, chatu alebo apartmán. Vďaka nízkej hlučnosti, len 38 dB, vás nebude nijako rušiť pri vašich činnostiach.
| Výška | 842 mm |
|---|---|
| Šírka | 475 mm |
| farba | bílá |
| kategória spotrebiča | skříňová mraznička |
| maximálna hlučnosť | 38 db(a) |
| ročná spotreba el. energie | 156 kwh/rok |
| hĺbka | 448 mm |
| hmotnosť | 22 kg |
| celkový objem | 61 l |
| objem mrazničky | 61 l |
| konštrukcia | volně stojící |
| počet košov v mrazničke | 2 |
| spôsob odmrazovania mrazničky | Manuální (ruční) |
| typ ovládania | Mechanické |
| NoFrost DualAdvance beznámrazová technologie | nie |
| Drôtený rošt na fľaše | nie |
| typ spotrebiča | jednodveřový |
| smer otváranie dvierok | pravý otočný |
| skladovacia doba pri výpadku energie | 8 h |
| Digitálny ukazovateľ teploty pre chladničku | nie |
| Značka | Mora |
| Energetická trieda | E |
| Objem mrazničky | 80l a menej |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27862 | 1 |
| Krupina | 27862 | 2 |
| Lučenec | 27862 | 3 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie